Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948

Truls Haug

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 11:39:07 19:49:07 21:41:50 1
Total 26.05.2022 11:39:07 19:49:07 21:41:50 1
OFF COURSE

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948

Truls Haug

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 11:39:07 19:49:07 21:41:50 1
Total 26.05.2022 11:39:07 19:49:07 21:41:50 1

Marius Løken (Røyken Seilforening)
Truls Haug ()
Dehler 44 19:49:07 21:41:50
2 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492

Christian Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 12:47:46 20:57:46 21:59:38 2
Total 26.05.2022 12:47:46 20:57:46 21:59:38 2
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492

Christian Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 12:47:46 20:57:46 21:59:38 2
Total 26.05.2022 12:47:46 20:57:46 21:59:38 2

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Christian Hjorthøy ()
Grand Soleil 43B 20:57:46 21:59:38
3 NOR-15036

Nikolai Halle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663

Andreas jansen

Seilforening:
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 13:46:38 21:56:38 23:23:55 3
Total 26.05.2022 13:46:38 21:56:38 23:23:55 3
CAREEN

Nikolai Halle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663

Andreas jansen

Seilforening:
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 13:46:38 21:56:38 23:23:55 3
Total 26.05.2022 13:46:38 21:56:38 23:23:55 3

Nikolai Halle (Asker Seilforening)
Andreas jansen ()
Elan 400s 21:56:38 23:23:55
4 NOR-8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 14:39:30 22:49:30 23:35:22 4
Total 26.05.2022 14:39:30 22:49:30 23:35:22 4
FRI

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 14:39:30 22:49:30 23:35:22 4
Total 26.05.2022 14:39:30 22:49:30 23:35:22 4

Jo G. Brand (Kongelig Norsk Seilforening)
Peder E. Brand ()
Jeannau 51 22:49:30 23:35:22
5 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045

kåre bjørk

Seilforening:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 15:46:26 23:56:26 24:02:53 5
Total 26.05.2022 15:46:26 23:56:26 24:02:53 5
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045

kåre bjørk

Seilforening:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 15:46:26 23:56:26 24:02:53 5
Total 26.05.2022 15:46:26 23:56:26 24:02:53 5

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
kåre bjørk ()
SO 409 Performance 23:56:26 24:02:53
6 NOR-17444

Knut Berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589

Espen Guttormsen

Seilforening:
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 12:42:00 20:52:00 24:10:56 6
Total 26.05.2022 12:42:00 20:52:00 24:10:56 6
WILD ONE

Knut Berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589

Espen Guttormsen

Seilforening:
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2022 12:42:00 20:52:00 24:10:56 6
Total 26.05.2022 12:42:00 20:52:00 24:10:56 6

Knut Berg-Jacobsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Espen Guttormsen ()
Pogo 12.50 20:52:00 24:10:56
7 NOR-15447

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267

Ronny Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
AILIA

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267

Ronny Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Tron Gevelt (Drammens Seilforening)
Ronny Pettersen ()
Sun odyssey 409 DNF
7 NOR-16034

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095

Tor Hove

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
EUREKA

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095

Tor Hove

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Terje Gilje-Sørnes (Gandsfjord Seilforening)
Tor Hove ()
JPK 1030 DNF
7 NOR-15039

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348

Christian Os

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
FORZA

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348

Christian Os

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Hans-Christian Grande (Moss Seilforening)
Christian Os ()
Grand Soleil 39 DNF
7 NOR-15988

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487

Roger Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
FRYD

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487

Roger Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Jarl Spandow (Bærum Seilforening)
Roger Johansson ()
Najad 415p DNF
7 NOR-114

Adam Goralszky

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839

Tamas Kovacs

Seilforening:
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
GITANE

Adam Goralszky

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839

Tamas Kovacs

Seilforening:
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Adam Goralszky (Holmestrand Seilforening)
Tamas Kovacs ()
Pogo12.50 DNF
7 NOR-15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232

Dionisio Mendiola

Seilforening:
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
MIKA

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232

Dionisio Mendiola

Seilforening:
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Harald Walder (Bærum Seilforening)
Dionisio Mendiola ()
JPK 10.80 DNF
7 NOR-12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201

Tom Sundby

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
BREEZIN

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201

Tom Sundby

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Morten Gaarud (Kongelig Norsk Seilforening)
Tom Sundby ()
X-40 DNC
7 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677

Hans Petter Lien

Seilforening:
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
FARROUT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677

Hans Petter Lien

Seilforening:
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Hans Petter Lien ()
Farr395 DNC
7 NOR-11100

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000

Tor Djuve

Seilforening:
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
LEONA

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000

Tor Djuve

Seilforening:
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Petter Andreassen (Søgne Seilforening)
Tor Djuve ()
Hanse 411 DNC
7 NOR-16032

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
MUSIKANA

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Jan Birger Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
Gunnar Rogne ()
Dehler 30 OD DNC
7 NOR-33004

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109

Vibeke Horgen Laksholm

Seilforening:
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
POPCORN

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109

Vibeke Horgen Laksholm

Seilforening:
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Ole-Petter Laksholm (Soon Seilforening)
Vibeke Horgen Laksholm ()
Sun Fast 3300 DNC
7 NOR-33003

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133

Rolf Petter Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
SPARROW

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133

Rolf Petter Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening)
Rolf Petter Hernæs ()
Sun Fast 3300 DNC
7 NOR-14516

Peter Sahlström

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: the Joker
Båttype: J120
Seilnummer: NOR 14516
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
THE JOKER

Peter Sahlström

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: the Joker
Båttype: J120
Seilnummer: NOR 14516
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Peter Sahlström (Kongelig Norsk Seilforening)
J120 DNC
7 NOR-13063

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
WII 2

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Ole Aabel (Asker Seilforening)
Bjørn Forslund ()
Farr 30 MOD DNC
7 NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Fredrik Holm (Kongelig Norsk Seilforening)
Andreas Drøsdal ()
IMX 40 DNC
Last ned CSV fil


Last updated: 2022-06-05 09:42:40Cache read