Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCPHavneleie i Skagen < 10 meter, antall døgnHavneleie i Skagen > 10 - < 15 meter, antall døgnHavneleie i Skagen > 15 meter, antall døgn
Klasse: Kjølbåter - Start TurGlede Holmestrand
NOR 14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Nora
Båttype: Bavaria cruiser 45
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR 1

Lars Inge Muri

Seilforening:
Båtnavn: Nora
Båttype: Bavaria cruiser 45
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nora

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Nora
Båttype: Bavaria cruiser 45
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR 1

Lars Inge Muri

Seilforening:
Båtnavn: Nora
Båttype: Bavaria cruiser 45
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria cruiser 45 Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening 1,000 020
NOR 13629

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR 1

Jan Stobbe

Seilforening:
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Cortana

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR 1

Jan Stobbe

Seilforening:
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J Sun Odyssey 42i Performance Stig Hagestande Kongelig Norsk Seilforening 1,000 010
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,000 010
NOR 14726

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Carisma III
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 14726
NOR Rating: NOR 1

Gunnar Hoff

Seilforening:
Båtnavn: Carisma III
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 14726
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carisma III

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Carisma III
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 14726
NOR Rating: NOR 1

Gunnar Hoff

Seilforening:
Båtnavn: Carisma III
Båttype: Bavaria 46 Cruiser
Seilnummer: NOR 14726
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 46 Cruiser Øyvind Bjørnås Kongelig Norsk Seilforening 1,000 010
NOR 11124

Morten Persson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SY Mantra
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11124
NOR Rating: NOR 1

Guro Anker

Seilforening:
Båtnavn: SY Mantra
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11124
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SY Mantra

Morten Persson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SY Mantra
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11124
NOR Rating: NOR 1

Guro Anker

Seilforening:
Båtnavn: SY Mantra
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11124
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
One off Morten Persson Asker Seilforening 1,000 010
NOR 7901

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1283

Vidar Skjelstad

Seilforening:
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CoCo

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1283

Vidar Skjelstad

Seilforening:
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Baltic 52 Trygve Gustavsen Arendals Seilforening 1,128 001
NOR 11450

Jan Th. Rønning

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Moyenne
Båttype: Dufour 385 GL
Seilnummer: NOR 11450
NOR Rating: NOR 1

Michael Heldre

Seilforening:
Båtnavn: Moyenne
Båttype: Dufour 385 GL
Seilnummer: NOR 11450
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Moyenne

Jan Th. Rønning

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Moyenne
Båttype: Dufour 385 GL
Seilnummer: NOR 11450
NOR Rating: NOR 1

Michael Heldre

Seilforening:
Båtnavn: Moyenne
Båttype: Dufour 385 GL
Seilnummer: NOR 11450
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 385 GL Jan Th. Rønning Soon Seilforening 1,000 020
NOR 12781

tom dich røstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PARADISUS
Båttype: Tartan 3700 CCR
Seilnummer: NOR 12781
NOR Rating: NOR 1

Karine Røstad

Seilforening:
Båtnavn: PARADISUS
Båttype: Tartan 3700 CCR
Seilnummer: NOR 12781
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
PARADISUS

tom dich røstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PARADISUS
Båttype: Tartan 3700 CCR
Seilnummer: NOR 12781
NOR Rating: NOR 1

Karine Røstad

Seilforening:
Båtnavn: PARADISUS
Båttype: Tartan 3700 CCR
Seilnummer: NOR 12781
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Tartan 3700 CCR tom dich røstad Kongelig Norsk Seilforening 1,000 020
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: NOR Rating - Singelhand - Holmestrand
NOR 4658

Mikael Khei

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,9056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady Stardust

Mikael Khei

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,9056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Nova Mikael Khei Moss Seilforening 0,906 100
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Hurum Seilforening 0,970 200
NOR 16020

Rune Damm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Gullkrona
Båttype: Allegro 33
Seilnummer: NOR 16020
NOR Rating: NOR 0,8468
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gullkrona

Rune Damm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Gullkrona
Båttype: Allegro 33
Seilnummer: NOR 16020
NOR Rating: NOR 0,8468
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Allegro 33 Rune Damm Bundefjorden Seilforening 0,847 100
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 1,011 010
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: NOR Rating - Start Holmestrand Doublehanded
NOR 13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9514

Arne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amarone

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9514

Arne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 340 Fredrik Thorsen Sarpsborg Seilforening 0,951 100
NOR 14516

Peter Sahlström

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: the Joker
Båttype: J120
Seilnummer: NOR 14516
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
the Joker

Peter Sahlström

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: the Joker
Båttype: J120
Seilnummer: NOR 14516
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
J120 Peter Sahlström Kongelig Norsk Seilforening 1,040 010
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9766

Erling Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9766
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9766

Erling Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9766
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,977 200
NOR 11100

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000

Tor Djuve

Seilforening:
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Leona

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000

Tor Djuve

Seilforening:
Båtnavn: Leona
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hanse 411 Petter Andreassen Søgne Seilforening 0,000 010
NOR 17444

Knut Berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589

Espen Guttormsen

Seilforening:
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Wild One

Knut Berg-Jacobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589

Espen Guttormsen

Seilforening:
Båtnavn: Wild One
Båttype: Pogo 12.50
Seilnummer: NOR 17444
NOR Rating: NOR 1,1589
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 12.50 Knut Berg-Jacobsen Kongelig Norsk Seilforening 1,159 010
NOR 33004

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109

Vibeke Horgen Laksholm

Seilforening:
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Popcorn

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109

Vibeke Horgen Laksholm

Seilforening:
Båtnavn: Popcorn
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33004
NOR Rating: NOR 1,0109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Fast 3300 Ole-Petter Laksholm Soon Seilforening 1,011 100
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045

kåre bjørk

Seilforening:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045

kåre bjørk

Seilforening:
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,005 020
NOR 15988

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487

Roger Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fryd

Jarl Spandow

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487

Roger Johansson

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Najad 415p
Seilnummer: NOR 15988
NOR Rating: NOR 1,0487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Najad 415p Jarl Spandow Bærum Seilforening 1,049 020
NOR 12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201

Tom Sundby

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Breezin

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201

Tom Sundby

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X-40 Morten Gaarud Kongelig Norsk Seilforening 1,020 010
NOR 16034

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095

Tor Hove

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Eureka

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095

Tor Hove

Seilforening:
Båtnavn: Eureka
Båttype: JPK 1030
Seilnummer: NOR 16034
NOR Rating: NOR 1,0095
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
JPK 1030 Terje Gilje-Sørnes Gandsfjord Seilforening 1,010 010
NOR 8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Fri

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeannau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeannau 51 Jo G. Brand Kongelig Norsk Seilforening 1,034 010
NOR 15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232

Dionisio Mendiola

Seilforening:
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIKA

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232

Dionisio Mendiola

Seilforening:
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JPK 10.80 Harald Walder Bærum Seilforening 1,023 010
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9167

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9167

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,917 200
NOR 11817

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9180

Tommy Bergman

Seilforening:
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Yess

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9180

Tommy Bergman

Seilforening:
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 31,7 Charlotta Jonsson Asker Seilforening 0,918 200
NOR 15868

Adrian Veder

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lew
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: NOR 15868
NOR Rating: NOR 0,8547

Lars Espen Veder

Seilforening:
Båtnavn: Lew
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: NOR 15868
NOR Rating: NOR 0,8547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Lew

Adrian Veder

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lew
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: NOR 15868
NOR Rating: NOR 0,8547

Lars Espen Veder

Seilforening:
Båtnavn: Lew
Båttype: Bavaria 33 Cruiser
Seilnummer: NOR 15868
NOR Rating: NOR 0,8547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 33 Cruiser Adrian Veder Moss Seilforening 0,855 020
NOR 15333

Aksel Andreassen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Toxifia
Båttype: XP33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0005

Ragnar Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Toxifia
Båttype: XP33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Toxifia

Aksel Andreassen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Toxifia
Båttype: XP33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0005

Ragnar Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Toxifia
Båttype: XP33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 1,0005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
XP33 Aksel Andreassen Holmestrand Seilforening 1,001 100
NOR 15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948

Truls Haug

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Off Course

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948

Truls Haug

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 44 Marius Løken Røyken Seilforening 1,095 000
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0017

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0017

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
J-109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 1,002 020
NOR 33003

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133

Rolf Petter Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sparrow

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133

Rolf Petter Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Sparrow
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33003
NOR Rating: NOR 1,0133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Fast 3300 Bjarne Birkeland Bærum Seilforening 1,013 100
NOR 11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9937

Tom Lillemoen

Seilforening:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Ariel

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9937

Tom Lillemoen

Seilforening:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9937
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening 0,994 010
NOR 10129

Bjørn Erik Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9511

Bjørn Sødal d.y

Seilforening:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9511
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tjangs

Bjørn Erik Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9511

Bjørn Sødal d.y

Seilforening:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9511
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-332 Bjørn Erik Sødal Christianssands Seilforening 0,951 100
NOR 15447

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267

Ronny Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ailia

Tron Gevelt

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267

Ronny Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Ailia
Båttype: Sun odyssey 409
Seilnummer: NOR 15447
NOR Rating: NOR 1,0267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun odyssey 409 Tron Gevelt Drammens Seilforening 1,027 020
NOR 9978

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Danica VI
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9978
NOR Rating: NOR 0,9092

Tom Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Danica VI
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9978
NOR Rating: NOR 0,9092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Danica VI

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Danica VI
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9978
NOR Rating: NOR 0,9092

Tom Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Danica VI
Båttype: Bavaria 42 Ocean
Seilnummer: NOR 9978
NOR Rating: NOR 0,9092
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Ocean Knut Helmundsen Brevik Seilforening 0,909 020
NOR 8724

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Pool Panther 3
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9464

Marc Husted

Seilforening:
Båtnavn: Pool Panther 3
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Pool Panther 3

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Pool Panther 3
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9464

Marc Husted

Seilforening:
Båtnavn: Pool Panther 3
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Dehler 33 Karl Wilhelm Weldingh Larvik Seilforening 0,946 100
NOR 10954

Carl Hjalmar Knap

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: PuraVida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,9865

Ole Melleby

Seilforening:
Båtnavn: PuraVida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,9865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
PuraVida

Carl Hjalmar Knap

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: PuraVida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,9865

Ole Melleby

Seilforening:
Båtnavn: PuraVida
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 10954
NOR Rating: NOR 0,9865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 38 Match Carl Hjalmar Knap Asker Seilforening 0,987 020
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492

Christian Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492

Christian Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0492
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,049 020
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9902

Emit Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9902

Emit Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,990 010
NOR 13063

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Wii 2

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105

Bjørn Forslund

Seilforening:
Båtnavn: Wii 2
Båttype: Farr 30 MOD
Seilnummer: NOR 13063
NOR Rating: NOR 1,0105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Farr 30 MOD Ole Aabel Asker Seilforening 1,011 100
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677

Hans Petter Lien

Seilforening:
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
FARRout

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677

Hans Petter Lien

Seilforening:
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Farr395 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 1,068 010
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 0,000 010
NOR 15039

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348

Christian Os

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Forza

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348

Christian Os

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Grand Soleil 39 Hans-Christian Grande Moss Seilforening 1,035 020
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9190

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9190

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,919 100
NOR 14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0179

Fredrik Myhre

Seilforening:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
null stress

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0179

Fredrik Myhre

Seilforening:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Steinar Torsvik Kongelig Norsk Seilforening 1,018 020
NOR 9505

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,9888

Håkon Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,9888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Xoco

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,9888

Håkon Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Xoco
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9505
NOR Rating: NOR 0,9888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-362 Sport Axel Nissen-Lie Nesøya Seilforening 0,989 020
NOR 11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9697

Roar Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Spiralis

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9697

Roar Nygaard

Seilforening:
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Sven Olav Olvin Bundefjorden Seilforening 0,970 020
NOR 16032

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Musikana

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana
Båttype: Dehler 30 OD
Seilnummer: NOR 16032
NOR Rating: NOR 1,0302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Dehler 30 OD Jan Birger Jansen Kongelig Norsk Seilforening 1,030 100
NOR 15036

Nikolai Halle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663

Andreas jansen

Seilforening:
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Careen

Nikolai Halle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663

Andreas jansen

Seilforening:
Båtnavn: Careen
Båttype: Elan 400s
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 400s Nikolai Halle Asker Seilforening 1,066 010
NOR 114

Adam Goralszky

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839

Tamas Kovacs

Seilforening:
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gitane

Adam Goralszky

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839

Tamas Kovacs

Seilforening:
Båtnavn: Gitane
Båttype: Pogo12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo12.50 Adam Goralszky Holmestrand Seilforening 1,184 010
NOR 15393

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9796

Erik Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Redline

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9796

Erik Lawson

Seilforening:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Fast 3200 Andreas Lawson Bærum Seilforening 0,980 100
NOR 11567

Hans Jørgen jr Bauck

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Golden Nugget IV
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 11567
NOR Rating: NOR 0,9178

Emil Bauck Kroksnes

Seilforening:
Båtnavn: Golden Nugget IV
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 11567
NOR Rating: NOR 0,9178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Golden Nugget IV

Hans Jørgen jr Bauck

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Golden Nugget IV
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 11567
NOR Rating: NOR 0,9178

Emil Bauck Kroksnes

Seilforening:
Båtnavn: Golden Nugget IV
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 11567
NOR Rating: NOR 0,9178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hallberg Rassy 342 Hans Jørgen jr Bauck Oslo Seilforening 0,918 020
NOR 12789

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sealemon
Båttype: jeanneau sun OD 421 Perform
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000

Haagen Hølaas

Seilforening:
Båtnavn: Sealemon
Båttype: jeanneau sun OD 421 Perform
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sealemon

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sealemon
Båttype: jeanneau sun OD 421 Perform
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000

Haagen Hølaas

Seilforening:
Båtnavn: Sealemon
Båttype: jeanneau sun OD 421 Perform
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
jeanneau sun OD 421 Perform Kristin Wien Kongelig Norsk Seilforening 0,000 010
NOR 5

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: ....
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9640

Hege Sandven

Seilforening:
Båtnavn: ....
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
....

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: ....
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9640

Hege Sandven

Seilforening:
Båtnavn: ....
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunfast 3200 Steffen Skjønberg Bærum Seilforening 0,964 100
Deltagere i klassen: 42
 
Klasse: NOR Rating - Start Holmestrand full crew
NOR 10005

Helge Midtgård

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
NOR Rating: NOR 1,0350

Iver Elias Holm

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Turangalila

Helge Midtgård

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
NOR Rating: NOR 1,0350

Iver Elias Holm

Seilforening:
Båtnavn: Turangalila
Båttype: Grand Soleil 40R
Seilnummer: NOR 10005
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 40R Helge Midtgård Sandefjord Seilforening 1,035 010
NOR 13924

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0406

Anders Lindvig

Seilforening:
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sjiraff

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0406

Anders Lindvig

Seilforening:
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0406
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 430 Yngve Lindvig Kongelig Norsk Seilforening 1,041 010
NOR 16030

Claes Eliasson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SPIRIT
Båttype: BAVARIA C38
Seilnummer: NOR 16030
NOR Rating: NOR 0,9741

Thomas Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SPIRIT
Båttype: BAVARIA C38
Seilnummer: NOR 16030
NOR Rating: NOR 0,9741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SPIRIT

Claes Eliasson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SPIRIT
Båttype: BAVARIA C38
Seilnummer: NOR 16030
NOR Rating: NOR 0,9741

Thomas Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SPIRIT
Båttype: BAVARIA C38
Seilnummer: NOR 16030
NOR Rating: NOR 0,9741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BAVARIA C38 Claes Eliasson Asker Seilforening 0,974 010
NOR 7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9647

Robert Larsen

Seilforening:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
somle

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9647

Robert Larsen

Seilforening:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Omega 36 Morten Hansen Oppegård Seilforening 0,965 010
NOR 12102

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,1011
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
MY

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,1011
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 50 Jeppe von Düring Kongelig Norsk Seilforening 1,101 010
NOR 14884

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt-s
Båttype: Salona
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0139

Paul Knitsen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt-s
Båttype: Salona
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Havkatt-s

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt-s
Båttype: Salona
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0139

Paul Knitsen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt-s
Båttype: Salona
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Salona Lars Marius Valstad Oslo Seilforening 1,014 010
NOR 12550

Kjell Arnesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Paradise
Båttype: First50
Seilnummer: NOR 12550
NOR Rating: NOR 1,1379

Dag Strøm_Rasmussen

Seilforening:
Båtnavn: Paradise
Båttype: First50
Seilnummer: NOR 12550
NOR Rating: NOR 1,1379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Paradise

Kjell Arnesen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Paradise
Båttype: First50
Seilnummer: NOR 12550
NOR Rating: NOR 1,1379

Dag Strøm_Rasmussen

Seilforening:
Båtnavn: Paradise
Båttype: First50
Seilnummer: NOR 12550
NOR Rating: NOR 1,1379
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First50 Kjell Arnesen Kongelig Norsk Seilforening 1,138 010
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0787

kristian Lunde

Seilforening:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0787

kristian Lunde

Seilforening:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,079 010
NOR 14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: WILL
Båttype: RS46DS
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0631

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: WILL
Båttype: RS46DS
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: WILL
Båttype: RS46DS
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0631

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: WILL
Båttype: RS46DS
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RS46DS Rolf eero Dyrnes Kongelig Norsk Seilforening 1,063 010
NOR 84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten SF
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Galactic viking

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten SF
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Open 60 Bjørn William Lindgren Hvitsten SF 0,000 000
NOR 13472

Jan-Ivar Meldre

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Vaiana
Båttype: Grand Soleil 40C
Seilnummer: NOR 13472
NOR Rating: NOR 1,0107

Guro Meldre Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Vaiana
Båttype: Grand Soleil 40C
Seilnummer: NOR 13472
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Vaiana

Jan-Ivar Meldre

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Vaiana
Båttype: Grand Soleil 40C
Seilnummer: NOR 13472
NOR Rating: NOR 1,0107

Guro Meldre Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Vaiana
Båttype: Grand Soleil 40C
Seilnummer: NOR 13472
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Grand Soleil 40C Jan-Ivar Meldre Holmestrand Seilforening 1,011 010
NOR 15927

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Just Do It II
Båttype: Beneteau Oceanis 41.1
Seilnummer: NOR 15927
NOR Rating: NOR 1,0445

Birger Tufte Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Just Do It II
Båttype: Beneteau Oceanis 41.1
Seilnummer: NOR 15927
NOR Rating: NOR 1,0445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Just Do It II

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Just Do It II
Båttype: Beneteau Oceanis 41.1
Seilnummer: NOR 15927
NOR Rating: NOR 1,0445

Birger Tufte Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Just Do It II
Båttype: Beneteau Oceanis 41.1
Seilnummer: NOR 15927
NOR Rating: NOR 1,0445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Beneteau Oceanis 41.1 Edvin Borgheim Bærum Seilforening 1,045 010
NOR 15558

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Dimmen

Seilforening:
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Pamina

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 0,0000

Andreas Dimmen

Seilforening:
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Wauquiez Opium Johan Mowinckel Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,000 010
NOR 10814

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36 Cruiser 01-05
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9514

Lasse Nordbø

Seilforening:
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36 Cruiser 01-05
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jade

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36 Cruiser 01-05
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9514

Lasse Nordbø

Seilforening:
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36 Cruiser 01-05
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 36 Cruiser 01-05 Per Olav Skyum Fredrikstad Seilforening 0,951 010
NOR 11579

Håvard Myrland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bivrost
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11579
NOR Rating: NOR 0,9775

Kjetil Stokness

Seilforening:
Båtnavn: Bivrost
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11579
NOR Rating: NOR 0,9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bivrost

Håvard Myrland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bivrost
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11579
NOR Rating: NOR 0,9775

Kjetil Stokness

Seilforening:
Båtnavn: Bivrost
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11579
NOR Rating: NOR 0,9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 42 Cruiser Håvard Myrland Kongelig Norsk Seilforening 0,978 010
NOR 13639

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0742

Anders Wilhelmsen

Seilforening:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Quadriga

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0742

Anders Wilhelmsen

Seilforening:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0742
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40 Dag Svendsen Brevik Seilforening 1,074 010
NOR 12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0113

Lars Erik Hilsen

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0113

Lars Erik Hilsen

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
grand soleil 40 Eirik Bjargo Bærum Seilforening 1,011 010
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0514

Erik Berentsen

Seilforening:
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0514

Erik Berentsen

Seilforening:
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0514
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX-40 Arne Hammersland Bærum Seilforening 1,051 010
NOR 14951

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0723

Kjetil Kragset

Seilforening:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arckaos

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0723

Kjetil Kragset

Seilforening:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 410 Kjell Petter Bruun Kongelig Norsk Seilforening 1,072 020
NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1079

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1079
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lady XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1079

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1079
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-512 Jon Letting Kongelig Norsk Seilforening 1,108 001
NOR 11850

Vegard Pettersen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0291

Simen Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0291
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Stella Rosso

Vegard Pettersen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0291

Simen Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella Rosso
Båttype: C&C115
Seilnummer: NOR 11850
NOR Rating: NOR 1,0291
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
C&C115 Vegard Pettersen Holmestrand Seilforening 1,029 010
NOR 11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0622

Kristian Borg

Seilforening:
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0622
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0622

Kristian Borg

Seilforening:
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0622
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Martin Borg Bærum Seilforening 1,062 010
NOR 15565

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Que Vadis V
Båttype: X4³
Seilnummer: NOR 15565
NOR Rating: NOR 1,0782

Henrik Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Que Vadis V
Båttype: X4³
Seilnummer: NOR 15565
NOR Rating: NOR 1,0782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Que Vadis V

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Que Vadis V
Båttype: X4³
Seilnummer: NOR 15565
NOR Rating: NOR 1,0782

Henrik Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Que Vadis V
Båttype: X4³
Seilnummer: NOR 15565
NOR Rating: NOR 1,0782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X4³ Finn Erik Bjerke Drammens Seilforening 1,078 020
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0722

Arve Roaas

Seilforening:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0722

Arve Roaas

Seilforening:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening 1,072 010
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9675

Morten Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9675

Morten Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,968 100
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9883

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9883

Kristofer Bjørnå

Seilforening:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9883
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,988 010
NOR 15560

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1533

Frode Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1533

Frode Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Aquatich 40 Per Sortedal Brevik Seilforening 1,153 010
NOR 8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0653

Stefan Jøfors

Seilforening:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0653
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Vela Felicia

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0653

Stefan Jøfors

Seilforening:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0653
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Dynamic 43 Odd Aandal Drøbaksund Seilforening 1,065 010
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0977

Henrik Vislie

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0977

Henrik Vislie

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening 1,098 010
NOR 10971

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 0,9924

Hanne Gro Dalene

Seilforening:
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 0,9924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Miss Match

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 0,9924

Hanne Gro Dalene

Seilforening:
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 0,9924
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 35 Match Ebba Friis Eriksen Brevik Seilforening 0,992 010
NOR 9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9294

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bilbo

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9294

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Beneteau First 31.7 Jonas Smitt-Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,929 100
NOR 15425

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0433

Kirsten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0433
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Marlin

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0433

Kirsten Offerdal

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0433
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Arcona 380 Håkon Haarr Bærum Seilforening 1,043 010
NOR 12823

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Papillion
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: NOR 12823
NOR Rating: NOR 1,0726

Jon Aksell Mortensen

Seilforening:
Båtnavn: Papillion
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: NOR 12823
NOR Rating: NOR 1,0726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Papillion

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Papillion
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: NOR 12823
NOR Rating: NOR 1,0726

Jon Aksell Mortensen

Seilforening:
Båtnavn: Papillion
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: NOR 12823
NOR Rating: NOR 1,0726
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Grand Soleil 43 Ole Richard Mortensen Arendals Seilforening 1,073 010
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0194

Runar Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0194

Runar Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Dehler 39sq Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,019 000
NOR 14837

Thomas Solli Westlund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Benetau Cyclades 39,3
Seilnummer: NOR 14837
NOR Rating: NOR 0,9546

Bjørn-Erik Efterdal

Seilforening:
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Benetau Cyclades 39,3
Seilnummer: NOR 14837
NOR Rating: NOR 0,9546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Heart of Gold

Thomas Solli Westlund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Benetau Cyclades 39,3
Seilnummer: NOR 14837
NOR Rating: NOR 0,9546

Bjørn-Erik Efterdal

Seilforening:
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Benetau Cyclades 39,3
Seilnummer: NOR 14837
NOR Rating: NOR 0,9546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Benetau Cyclades 39,3 Thomas Solli Westlund Fredrikstad Seilforening 0,955 010
NOR 14438

Harald Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0289

Martin Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Momentum

Harald Klæboe

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0289

Martin Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Momentum
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14438
NOR Rating: NOR 1,0289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Harald Klæboe Drøbaksund Seilforening 1,029 010
NOR 33002

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33002
NOR Rating: NOR 1,0297

Petter Asskildt

Seilforening:
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33002
NOR Rating: NOR 1,0297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PRETTY FAST

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33002
NOR Rating: NOR 1,0297

Petter Asskildt

Seilforening:
Båtnavn: PRETTY FAST
Båttype: Sun Fast 3300
Seilnummer: NOR 33002
NOR Rating: NOR 1,0297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 3300 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 1,030 100
NOR 14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0417

Cato Zahl Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Vindfang

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0417

Cato Zahl Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
HP1030 Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening 1,042 010
NOR 9095

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Lille Chaos
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 9095
NOR Rating: NOR 1,1020

Rune Lande

Seilforening:
Båtnavn: Lille Chaos
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 9095
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Lille Chaos

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Lille Chaos
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 9095
NOR Rating: NOR 1,1020

Rune Lande

Seilforening:
Båtnavn: Lille Chaos
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 9095
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Swan 48 Guttorm Guttormsen Arendals Seilforening 1,102 020
NOR 14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Slappa
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9642

Audun Tobias Narjord

Seilforening:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Slappa

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Slappa
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9642

Audun Tobias Narjord

Seilforening:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X34 Tobias Brodtkorb Holmestrand Seilforening 0,964 010
NOR 15743

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0047

Jonas Hodne

Seilforening:
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Third Sentence

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0047

Jonas Hodne

Seilforening:
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Odyssey 45 Arnstein Hodne Asker Seilforening 1,005 010
NOR 12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0506

Dag Harald Østlie

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0506

Dag Harald Østlie

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0506
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 430 EIVIND BAKKE Bundefjorden Seilforening 1,051 010
NOR 11604

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0719

Geir Horn

Seilforening:
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mille

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0719

Geir Horn

Seilforening:
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 44 Thorstein Saanum Kongelig Norsk Seilforening 1,072 010
NOR 15871

Ragnar Øyno Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Snøløs
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15871
NOR Rating: NOR 0,9691

Tore Bakken

Seilforening:
Båtnavn: Snøløs
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15871
NOR Rating: NOR 0,9691
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Snøløs

Ragnar Øyno Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Snøløs
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15871
NOR Rating: NOR 0,9691

Tore Bakken

Seilforening:
Båtnavn: Snøløs
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15871
NOR Rating: NOR 0,9691
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 370 Ragnar Øyno Jensen Bundefjorden Seilforening 0,969 010
NOR 11733

Pål Arvid Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0156

Harald Thorkildsen

Seilforening:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jonna

Pål Arvid Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0156

Harald Thorkildsen

Seilforening:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 40 Pål Arvid Saltvedt Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,016 010
NOR 11172

Egil Kjetil Olsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0938

Iver Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0938
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Tango II

Egil Kjetil Olsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0938

Iver Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0938
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Grand Soleil 42 R Egil Kjetil Olsen Nesodden Seilforening 1,094 010
NOR 11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0338

Tone Galaasen

Seilforening:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mango

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0338

Tone Galaasen

Seilforening:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 42 Match Frode Lund Bærum Seilforening 1,034 010
NOR 11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9561

Trond Oscar Svae

Seilforening:
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9561
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Kong Neptun

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9561

Trond Oscar Svae

Seilforening:
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9561
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 36 AC (2001) Paul Holst Kongelig Norsk Seilforening 0,956 010
NOR 11440

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: occasionè
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11440
NOR Rating: NOR 0,9894

Christian Barth

Seilforening:
Båtnavn: occasionè
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11440
NOR Rating: NOR 0,9894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
occasionè

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: occasionè
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11440
NOR Rating: NOR 0,9894

Christian Barth

Seilforening:
Båtnavn: occasionè
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11440
NOR Rating: NOR 0,9894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 35 Match Jan Ivar Sylte Drøbaksund Seilforening 0,989 010
NOR 9781

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Lykke
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 1,0317

Jon Harald Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: Lykke
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 1,0317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Lykke

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Lykke
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 1,0317

Jon Harald Henriksen

Seilforening:
Båtnavn: Lykke
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9781
NOR Rating: NOR 1,0317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
First 40.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 1,032 010
NOR 15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0555

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Berenike

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0555

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Elan 410 Pål Klavenes Brevik Seilforening 1,056 010
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8887

Trygve Trengereid

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8887

Trygve Trengereid

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,889 010
NOR 13131

Alexander Thøgersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Rabalder
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 13131
NOR Rating: NOR 1,0463

Morten Wiese

Seilforening:
Båtnavn: Rabalder
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 13131
NOR Rating: NOR 1,0463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rabalder

Alexander Thøgersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Rabalder
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 13131
NOR Rating: NOR 1,0463

Morten Wiese

Seilforening:
Båtnavn: Rabalder
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 13131
NOR Rating: NOR 1,0463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40,7 Alexander Thøgersen Asker Seilforening 1,046 010
NOR 13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9863

Øyvind Gjone

Seilforening:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
El Dragòn III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9863

Øyvind Gjone

Seilforening:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
A31 Marius Frenvik Odberg Larvik Seilforening 0,986 100
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1435
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Swan 45 OD Thomas Robberstad Stavanger Seilforening 1,144 010
NOR 10116

Emil Hagan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: No eXcuse
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10116
NOR Rating: NOR 1,0508

Petter Albrektsen

Seilforening:
Båtnavn: No eXcuse
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10116
NOR Rating: NOR 1,0508
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
No eXcuse

Emil Hagan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: No eXcuse
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10116
NOR Rating: NOR 1,0508

Petter Albrektsen

Seilforening:
Båtnavn: No eXcuse
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10116
NOR Rating: NOR 1,0508
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
IMX 40 Emil Hagan Bærum Seilforening 1,051 010
NOR 13853

Mike Ljungberg-Tvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: philoXenia
Båttype: X-YACHT IMX45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1338

Morten Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: philoXenia
Båttype: X-YACHT IMX45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
philoXenia

Mike Ljungberg-Tvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: philoXenia
Båttype: X-YACHT IMX45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1338

Morten Thomsen

Seilforening:
Båtnavn: philoXenia
Båttype: X-YACHT IMX45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1338
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-YACHT IMX45 Mike Ljungberg-Tvedt Kongelig Norsk Seilforening 1,134 020
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9668

Robert Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9668

Robert Halvorsen

Seilforening:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9668
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X34 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,967 010
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0243
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0243
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,024 020
NOR 12183

Sveinung Takle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Cooling
Båttype: Bavaria 39
Seilnummer: NOR 12183
NOR Rating: NOR 0,9746

Rune Hjertaas

Seilforening:
Båtnavn: Cooling
Båttype: Bavaria 39
Seilnummer: NOR 12183
NOR Rating: NOR 0,9746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Cooling

Sveinung Takle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Cooling
Båttype: Bavaria 39
Seilnummer: NOR 12183
NOR Rating: NOR 0,9746

Rune Hjertaas

Seilforening:
Båtnavn: Cooling
Båttype: Bavaria 39
Seilnummer: NOR 12183
NOR Rating: NOR 0,9746
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bavaria 39 Sveinung Takle Tønsberg Seilforening 0,975 010
NOR 15041

Leonard og Monica Bijl Og Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0759

Monica Hvidsten

Seilforening:
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0759
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Swell

Leonard og Monica Bijl Og Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0759

Monica Hvidsten

Seilforening:
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0759
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Arcona 410 Leonard og Monica Bijl Og Hvidsten Fredrikstad Seilforening 1,076 020
NOR 13891

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Carisma
Båttype: Seilbåt
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9961

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Seilbåt
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Carisma

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Carisma
Båttype: Seilbåt
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9961

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Seilbåt
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9961
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Seilbåt Johnny Dolvik Bundefjorden Seilforening 0,996 020
NOR 14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0197

Tone Bergan

Seilforening:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Fenris

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0197

Tone Bergan

Seilforening:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Oddessey 409 Pål Bergan Tønsberg Seilforening 1,020 010
NOR 11044

Rolf Johan Vossgård

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Mani
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0002

ØYVIND NESSE

Seilforening:
Båtnavn: Mani
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mani

Rolf Johan Vossgård

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Mani
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0002

ØYVIND NESSE

Seilforening:
Båtnavn: Mani
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 Match Rolf Johan Vossgård Os Seilforening 1,000 010
NOR 13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0651

Arvid Rove

Seilforening:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Flash V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0651

Arvid Rove

Seilforening:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40 Erik Krister Sandefjord Seilforening 1,065 010
NOR 3571

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: X-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9369

Torkild Strand

Seilforening:
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: X-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Don Quixote

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: X-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9369

Torkild Strand

Seilforening:
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: X-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9369
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-102 Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening 0,937 010
NOR 11046

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0421

annette hatlo

Seilforening:
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Intermesso

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0421

annette hatlo

Seilforening:
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Match 42 andreas hatlo Gåsøkalven Seilselskab 1,042 010
NOR 12379

Jan Fredrik Håvie

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: PING
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12379
NOR Rating: NOR 1,0146

Christian Mo

Seilforening:
Båtnavn: PING
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12379
NOR Rating: NOR 1,0146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
PING

Jan Fredrik Håvie

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: PING
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12379
NOR Rating: NOR 1,0146

Christian Mo

Seilforening:
Båtnavn: PING
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12379
NOR Rating: NOR 1,0146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hanse 400e Jan Fredrik Håvie Soon Seilforening 1,015 010
NOR 10076

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vagabond
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 10076
NOR Rating: NOR 1,0657

Erik Thrane

Seilforening:
Båtnavn: Vagabond
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 10076
NOR Rating: NOR 1,0657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vagabond

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vagabond
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 10076
NOR Rating: NOR 1,0657

Erik Thrane

Seilforening:
Båtnavn: Vagabond
Båttype: Sweden Yachts 45
Seilnummer: NOR 10076
NOR Rating: NOR 1,0657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sweden Yachts 45 Christian Hansson Bærum Seilforening 1,066 010
NOR 26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Pakalolo ||

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Farr 30 Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,041 100
NOR 3250

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9950

Vidar Moe

Seilforening:
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Eskalope

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9950

Vidar Moe

Seilforening:
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 42 Per Arne Skjeggestad Fredrikstad Seilforening 0,995 010
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0146

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Betty Boop

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0146

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bavaria 35 Match Morten Christensen Skøyen Seilforening 1,015 010
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0295
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0295
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,030 020
NOR 15599

Johannes Sörqvist

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Rollon
Båttype: Skuta (Colin Archer)
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,9408

Sofia Fredriksson

Seilforening:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Skuta (Colin Archer)
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rollon

Johannes Sörqvist

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Rollon
Båttype: Skuta (Colin Archer)
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,9408

Sofia Fredriksson

Seilforening:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Skuta (Colin Archer)
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,9408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Skuta (Colin Archer) Johannes Sörqvist Bohuslänska Jaktklubben 0,941 010
NOR 14064

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9841
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Black Magic

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9841
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 35 Espen Thoegersen Kongelig Norsk Seilforening 0,984 020
NOR 12243

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: GAME
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
GAME

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: GAME
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Landmark 43 Calle Andersen Asker Seilforening 1,142 010
NOR 14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0125

John Sannes

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Green Magic

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0125

John Sannes

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,0125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Elan 350 Tore Glen Berg Asker Seilforening 1,013 010
NOR 12221

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
milliways

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Seaquest 36 Andreas S.T Brunvoll Bærum Seilforening 1,049 010
NOR 487

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hotshot
Båttype: Melges32
Seilnummer: NOR 487
NOR Rating: NOR 1,1463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hotshot

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hotshot
Båttype: Melges32
Seilnummer: NOR 487
NOR Rating: NOR 1,1463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Melges32 Aron Heimonen Bundefjorden Seilforening 1,146 100
NOR 14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0795

Tobias Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Begge Dehler

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0795

Tobias Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler 41 JV Truls Olsen Fredrikstad Seilforening 1,080 010
NOR 10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9875

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9875

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 36.7 Morten Lycke Bærum Seilforening 0,988 010
SWE 11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneu Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 0,0000

Madeleine Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneu Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
La Primera

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneu Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 0,0000

Madeleine Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: La Primera
Båttype: Jeanneu Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Jeanneu Sunfast 3600 Peter Lundgren Stenungsunds Segelsällskap 0,000 200
NOR 10804

BENGT DE Vylder

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Silent Sea Elbåden
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0476

Roal Egeland

Seilforening:
Båtnavn: Silent Sea Elbåden
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Silent Sea Elbåden

BENGT DE Vylder

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Silent Sea Elbåden
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0476

Roal Egeland

Seilforening:
Båtnavn: Silent Sea Elbåden
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0476
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 47,7 BENGT DE Vylder Vågsbygd Seilforening 1,048 010
NOR 15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Ekspress
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0527

Christopher Østby Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Granville Ekspress
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Granville Ekspress

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Ekspress
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0527

Christopher Østby Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Granville Ekspress
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Farr 30 Birger Lie Bundefjorden Seilforening 1,053 300
NOR 13497

Jan Erik Marthinsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: X Ebyte
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13497
NOR Rating: NOR 1,1356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X Ebyte

Jan Erik Marthinsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: X Ebyte
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13497
NOR Rating: NOR 1,1356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
IMX 45 Jan Erik Marthinsen Kongelig Norsk Seilforening 1,136 020
NOR 9683

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Lancing

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand soleil 40
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Grand soleil 40 Anstein Næverdal Fredrikstad Seilforening 1,010 020
Deltagere i klassen: 86
 
Klasse: NOR Rating - Start Holmestrand uten spinnaker
NOR 15731

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1.2691

Nina Bjerkely

Seilforening:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1.2691
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EnderPearl

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1.2691

Nina Bjerkely

Seilforening:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1.2691
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CNB 76 Kenneth Bjørklund Holmestrand Seilforening 1,269 001
NOR 13531

Per Øistein Jacobsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Elisa
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9436

Petter Gjærum

Seilforening:
Båtnavn: Elisa
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elisa

Per Øistein Jacobsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Elisa
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9436

Petter Gjærum

Seilforening:
Båtnavn: Elisa
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dufour 425 Grand Large Per Øistein Jacobsen Brevik Seilforening 0,944 020
NOR 14903

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9567

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9567
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Seileren

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9567

Mariann Nornes

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9567
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Salona 38 Harald Usterud Oppegård Seilforening 0,957 010
NOR 5052

Haakon Rui

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Brisen II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
NOR Rating: NOR 0,8683

Marius Engelstad

Seilforening:
Båtnavn: Brisen II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
NOR Rating: NOR 0,8683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Brisen II

Haakon Rui

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Brisen II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
NOR Rating: NOR 0,8683

Marius Engelstad

Seilforening:
Båtnavn: Brisen II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
NOR Rating: NOR 0,8683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin Nova Haakon Rui Holmestrand Seilforening 0,868 100
NOR 14937

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0085

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
NewAge

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0085

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0085
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hanse 470e Andreas Skar Fredrikstad Seilforening 1,009 010
NOR 14211

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 1,0021

Anders Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 1,0021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Othilie

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 1,0021

Anders Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 1,0021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bavaria 47Cruiser Svenn Erik Forsstrøm Kongelig Norsk Seilforening 1,002 010
NOR 14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9122

Linda Røssland

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Luna

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9122

Linda Røssland

Seilforening:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 355 TROND MÅRVIK Soon Seilforening 0,912 010
NOR 11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9446

Odd Skriden

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9446
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Aria

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9446

Odd Skriden

Seilforening:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9446
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria42 Karl Erik Rønstad Kongelig Norsk Seilforening 0,945 010
NOR 8960

Jan-Erik Lassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Danae
Båttype: Jeanneau Sun Dance 36
Seilnummer: NOR 8960
NOR Rating: NOR 0,8841

Lise Lotte Hafredal Lassen

Seilforening:
Båtnavn: Danae
Båttype: Jeanneau Sun Dance 36
Seilnummer: NOR 8960
NOR Rating: NOR 0,8841
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Danae

Jan-Erik Lassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Danae
Båttype: Jeanneau Sun Dance 36
Seilnummer: NOR 8960
NOR Rating: NOR 0,8841

Lise Lotte Hafredal Lassen

Seilforening:
Båtnavn: Danae
Båttype: Jeanneau Sun Dance 36
Seilnummer: NOR 8960
NOR Rating: NOR 0,8841
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Dance 36 Jan-Erik Lassen Brevik Seilforening 0,884 010
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Tur & Hav - Start Holmestrand
NOR 2665

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rotløs
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49
Seilnummer: NOR 2665
NOR Rating: NOR 1

Mats Thu

Seilforening:
Båtnavn: Rotløs
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49
Seilnummer: NOR 2665
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rotløs

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rotløs
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49
Seilnummer: NOR 2665
NOR Rating: NOR 1

Mats Thu

Seilforening:
Båtnavn: Rotløs
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49
Seilnummer: NOR 2665
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 49 Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening 1,000 010
NOR 235

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR 1

Jenny Enzell

Seilforening:
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Santana

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR 1

Jenny Enzell

Seilforening:
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Ocean 71 Simen Løvgren Asker Seilforening 1,000 002
NOR 179

Andrew McPherson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jurate
Båttype: Twister 28
Seilnummer: NOR 179
NOR Rating: NOR 1

Arnvid Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Jurate
Båttype: Twister 28
Seilnummer: NOR 179
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Jurate

Andrew McPherson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jurate
Båttype: Twister 28
Seilnummer: NOR 179
NOR Rating: NOR 1

Arnvid Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Jurate
Båttype: Twister 28
Seilnummer: NOR 179
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Twister 28 Andrew McPherson Bærum Seilforening 1,000 200
NOR 15492

Tor Ole Borge

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Borgezin
Båttype: Bavaria 40 cruiser
Seilnummer: NOR 15492
NOR Rating: NOR 1

Steve Strøm

Seilforening:
Båtnavn: Borgezin
Båttype: Bavaria 40 cruiser
Seilnummer: NOR 15492
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Borgezin

Tor Ole Borge

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Borgezin
Båttype: Bavaria 40 cruiser
Seilnummer: NOR 15492
NOR Rating: NOR 1

Steve Strøm

Seilforening:
Båtnavn: Borgezin
Båttype: Bavaria 40 cruiser
Seilnummer: NOR 15492
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 40 cruiser Tor Ole Borge Drammens Seilforening 1,000 010
NOR 15923

Håkon Matheson

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: Hanse 418
Seilnummer: NOR 15923
NOR Rating: NOR 1

Eirik Huseby

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: Hanse 418
Seilnummer: NOR 15923
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Serenity

Håkon Matheson

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: Hanse 418
Seilnummer: NOR 15923
NOR Rating: NOR 1

Eirik Huseby

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: Hanse 418
Seilnummer: NOR 15923
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 418 Håkon Matheson Ullern Seilforening 1,000 020
NOR 13686

Otto Rustand

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Magicus
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42i performance
Seilnummer: NOR 13686
NOR Rating: NOR 1

Rolf Moen

Seilforening:
Båtnavn: Magicus
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42i performance
Seilnummer: NOR 13686
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magicus

Otto Rustand

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Magicus
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42i performance
Seilnummer: NOR 13686
NOR Rating: NOR 1

Rolf Moen

Seilforening:
Båtnavn: Magicus
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42i performance
Seilnummer: NOR 13686
NOR Rating: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 42i performance Otto Rustand Holmestrand Seilforening 1,000 010
GBR 67

florian kosche

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Chasing Grace
Båttype: Class40
Seilnummer: GBR 67
NOR Rating: GBR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Chasing Grace

florian kosche

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Chasing Grace
Båttype: Class40
Seilnummer: GBR 67
NOR Rating: GBR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Class40 florian kosche Kongelig Norsk Seilforening 1,000 010
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil


Last updated: 2022-05-26 06:32:14Cache read