Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForening
Klasse: NOR Rating APH - D/H to Lerwick
DEN 12

Anders Johansen

Seilforening: Sejlklubben Neptun Vejle
Båtnavn: Beluga
Båttype: JPK 10.30
Seilnummer: DEN 12

Göran Artman

Seilforening:
Båtnavn: Beluga
Båttype: JPK 10.30
Seilnummer: DEN 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Beluga

Anders Johansen

Seilforening: Sejlklubben Neptun Vejle
Båtnavn: Beluga
Båttype: JPK 10.30
Seilnummer: DEN 12

Göran Artman

Seilforening:
Båtnavn: Beluga
Båttype: JPK 10.30
Seilnummer: DEN 12
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JPK 10.30 Anders Johansen Sejlklubben Neptun Vejle
NOR 8484

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484

Are Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Blues

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484

Are Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Luffe 43 Frode Dybvik Stord Seilforening
NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vandal

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VQ32 Bård Singstad Ran Seilforening
NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Levens

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 37 Willy Forland Ran Seilforening
NOR 11052

Jan Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tiramisu
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 11052

Ketil Hauger

Seilforening:
Båtnavn: Tiramisu
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 11052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tiramisu

Jan Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tiramisu
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 11052

Ketil Hauger

Seilforening:
Båtnavn: Tiramisu
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 11052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 Jan Nilsen Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: NOR Rating APH - Fully crewed to Lerwick
NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Jan Vidar Nordstrand Bergens Seilforening
NOR 11782

Per Fretheim

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11782

Ole Frethein

Seilforening:
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rocky Ocean

Per Fretheim

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11782

Ole Frethein

Seilforening:
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: One off
Seilnummer: NOR 11782
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
One off Per Fretheim Voss Siglarlaug
NOR 12119

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119

Bjørn Einar Børresen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LUPI

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119

Bjørn Einar Børresen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HR43 Louisa Børresen Bærum Seilforening
NOR 16237

Morten Landmark

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: LOLMAO
Båttype: VO60
Seilnummer: NOR 16237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LOLMAO

Morten Landmark

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: LOLMAO
Båttype: VO60
Seilnummer: NOR 16237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VO60 Morten Landmark Nordhordland Seilforening
NOR 16087

Terje Sildnes

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Båttype: Salona 380
Seilnummer: NOR 16087

Anders Aage Lyder

Seilforening:
Båtnavn: Aquarius
Båttype: Salona 380
Seilnummer: NOR 16087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aquarius

Terje Sildnes

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Aquarius
Båttype: Salona 380
Seilnummer: NOR 16087

Anders Aage Lyder

Seilforening:
Båtnavn: Aquarius
Båttype: Salona 380
Seilnummer: NOR 16087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Salona 380 Terje Sildnes Kristiansunds Seilforening
NOR 13040

Tobias Juul Johnsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Black Pearl

Tobias Juul Johnsen

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pogo 40 Tobias Juul Johnsen Bodø Seilforening
NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Morten Fotland Bergens Seilforening
NOR 16222

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kraken
Båttype: Hanse 548
Seilnummer: NOR 16222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kraken

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kraken
Båttype: Hanse 548
Seilnummer: NOR 16222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Hanse 548 Mårten Jacobsen Bergens Seilforening
NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Inge André Utåker Bergens Seilforening
NOR 5598

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ocean Girl

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
HR 31 Arild Haraldstad Brevik Seilforening
NOR 15046

August Sandberg

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ISBJØRN
Båttype: S&S Swan 48
Seilnummer: NOR 15046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ISBJØRN

August Sandberg

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ISBJØRN
Båttype: S&S Swan 48
Seilnummer: NOR 15046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S&S Swan 48 August Sandberg Nordhordland Seilforening
NOR 15703

Ernst Olav Helgesen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Falcone

Ernst Olav Helgesen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Grand Soleil 45 Ernst Olav Helgesen Stord Seilforening
NOR 12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marianne

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 33 Jarle Vika Åsane Seilforening
NOR 7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amante

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mørebas 33 Terje Sætre Nordhordland Seilforening
Deltagere i klassen: 14
Last ned CSV fil


Last updated: 2024-03-01 07:20:17Cache read