Klasse: Shorthanded - Liten klasse |
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mimoka
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Morten Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,983 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,958 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,932 |
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lethe
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Øyvind Knudsen |
Moss Seilforening |
0,956 |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cruella
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,952 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
0,984 |
NOR 10125
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
iltoro 4
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler |
jostein Weum |
Asker Seilforening |
0,985 |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8,50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,911 |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tusså
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
Frank Sandberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,944 |
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Appétit
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7s |
Ida Rogowska |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,890 |
NOR 4658
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady Stardust
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Mikael Khei |
Sarpsborg Seilforening |
0,885 |
NOR 11048
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havsule
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Jan Olav Grundvig |
Fredrikstad Seilforening |
0,985 |
NOR 14742
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joppe
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Humphrey30 |
Vidar Moe |
Fredrikstad Seilforening |
0,941 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
0,981 |
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Con Moto
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
John Bjørn Fossdal |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,786 |
NOR 9979 9973
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 9973 NOR Rating: NOR 9979 0,9370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ripstick
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 9973 NOR Rating: NOR 9979 0,9370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 92 |
Peter Holm |
Bærum Seilforening |
0,937 |
NOR 14557
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flyer
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 36 cws |
Helge Rongevær |
Fredrikstad Seilforening |
0,942 |
NOR 10814
Per Olav Skyum
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Jade Båttype: Bavaria 36AC Seilnummer: NOR 10814 NOR Rating: NOR 0,9575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jade
Per Olav Skyum
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Jade Båttype: Bavaria 36AC Seilnummer: NOR 10814 NOR Rating: NOR 0,9575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36AC |
Per Olav Skyum |
Fredrikstad Seilforening |
0,958 |
NOR 13573
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amarone
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Fredrik Thorsen |
Sarpsborg Seilforening |
0,945 |
NOR 15427
Kristian Fæste
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stutt-Tjukken
Kristian Fæste
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 30 |
Kristian Fæste |
Drøbaksund Seilforening |
0,978 |
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exita
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Svein Arild Nilsen |
Fredrikstad Seilforening |
0,945 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
0,876 |
NOR 13892
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bagheera
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 39sq |
Eivind Carlsen |
Fredrikstad Seilforening |
1,000 |
NOR 20
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Babar Båttype: X-35OD Seilnummer: NOR 20 NOR Rating: NOR 0,9960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Babar
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Babar Båttype: X-35OD Seilnummer: NOR 20 NOR Rating: NOR 0,9960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35OD |
Arild Andresen |
Moss Seilforening |
0,996 |
NOR 15393
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Redline
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun fast 3200 |
Erik Lawson |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,965 |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinbad
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
0,893 |
NOR 5975
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brunhildur
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-79 |
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,867 |
NOR 14408
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caromilla
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
elan 350 |
Petter Johansen |
Fredrikstad Seilforening |
0,989 |
Deltagere i klassen: 28 |
Klasse: Shorthanded - Stor klasse |
NOR 15179
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179 NOR Rating: NOR 1,0612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stær
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179 NOR Rating: NOR 1,0612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 410 |
Kjell U Sandvig |
Bærum Seilforening |
1,061 |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XP-44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,087 |
NOR 15670
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mika
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK 1080 |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
1,019 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,012 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,024 |
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: OC 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: OC 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
OC 51.1 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,153 |
NOR 21
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Astragale
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 40 |
Jan-Helge Furnesvik |
Røyken Seilforening |
1,162 |
NOR 15836
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crumbles
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Vilhelm Vardøy |
Bundefjorden Seilforening |
1,069 |
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FARRout
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr395 |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
1,061 |
NOR 15924
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0705
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feelgood
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0705
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 430 |
Christer Lie |
Bærum Seilforening |
1,071 |
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,0967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Born To Run
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,0967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp-44 |
Pål Stiansen |
Asker Seilforening |
1,097 |
NOR 14147
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elanor
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Tor Hove |
Strömstads Segelsällskap |
1,006 |
NOR 14570
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marialene
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Steinar Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
1,007 |
NOR 15663
Yngve Lystad
Seilforening: Kristiansunds Seilforening Båtnavn: Amelia Båttype: Moody 45 DS Seilnummer: NOR 15663 NOR Rating: NOR 1,0395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amelia
Yngve Lystad
Seilforening: Kristiansunds Seilforening Båtnavn: Amelia Båttype: Moody 45 DS Seilnummer: NOR 15663 NOR Rating: NOR 1,0395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Moody 45 DS |
Yngve Lystad |
Kristiansunds Seilforening |
1,040 |
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Illuminati
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 43B |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
1,033 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
1,132 |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,0198
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olisabeth
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,0198
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
1,020 |
NOR 39
Morten Christensen
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SailLogic
Morten Christensen
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-41 |
Morten Christensen |
Oslofjorden Seilklubb |
1,067 |
NOR 12119
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LUPI
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallberg-Rassy 43 |
Bjørn Børresen |
Bærum Seilforening |
0,944 |
NOR 15872
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m Hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tor m Hammern
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m Hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Per Ferskaug |
Røyken Seilforening |
0,980 |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Shorthanded - Uten spinnaker |
NOR 14919
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Fauby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Minion
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Fauby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fauby 396E |
Øystein Skjønborg |
Asker Seilforening |
0,918 |
NOR 1458
Helge Pedersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,7806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mira
Helge Pedersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,7806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 87 |
Helge Pedersen |
Moss Seilforening |
0,781 |
NOR 997
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR 0,8046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xrex
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR 0,8046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
0,805 |
NOR 14869
Pål Widem
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Soul Kitch'n Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 14869 NOR Rating: NOR 0,9191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Soul Kitch'n
Pål Widem
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Soul Kitch'n Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 14869 NOR Rating: NOR 0,9191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Pål Widem |
Arendals Seilforening |
0,919 |
Deltagere i klassen: 4 |