Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - Liten klasse
NOR 10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Mimoka

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Elan 37 Morten Nissen-Lie Kongelig Norsk Seilforening 0,983
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
Total 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
Total 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,958
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
Total 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
Total 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,932
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
Total 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
Total 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,956
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Total 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Total 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,952
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,984
NOR 10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
Total 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
iltoro 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
Total 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
Dehler jostein Weum Asker Seilforening 0,985
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Total 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Total 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,911
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Total 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Total 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Sun Fast 35 Frank Sandberg Kongelig Norsk Seilforening 0,944
NOR 14022

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8899
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Appétit

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8899
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
First 27.7s Ida Rogowska Åsgårdstrand Seilforening 0,890
NOR 4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Total 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Lady Stardust

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Total 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Albin Nova Mikael Khei Sarpsborg Seilforening 0,885
NOR 11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Havsule

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Bavaria 35 Match Jan Olav Grundvig Fredrikstad Seilforening 0,985
NOR 14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Joppe

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Humphrey30 Vidar Moe Fredrikstad Seilforening 0,941
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
Total 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
Jambo

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
Total 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 0,981
NOR 3841

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Total 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Con Moto

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Total 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Maxi Fenix John Bjørn Fossdal Åsgårdstrand Seilforening 0,786
NOR 9979 9973

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979 9973
NOR Rating: NOR 9979 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
Total 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
Ripstick

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979 9973
NOR Rating: NOR 9979 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
Total 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
J 92 Peter Holm Bærum Seilforening 0,937
NOR 14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Total 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Total 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Dehler 36 cws Helge Rongevær Fredrikstad Seilforening 0,942
NOR 10814

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36AC
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Jade

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36AC
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Bavaria 36AC Per Olav Skyum Fredrikstad Seilforening 0,958
NOR 13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Total 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Amarone

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Total 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Elan 340 Fredrik Thorsen Sarpsborg Seilforening 0,945
NOR 15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Total 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Stutt-Tjukken

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Total 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Pogo 30 Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 0,978
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
Total 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
Total 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,945
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Total 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Total 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,876
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Total 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Total 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Dehler 39sq Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,000
NOR 20

Arild Andresen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Babar

Arild Andresen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
X-35OD Arild Andresen Moss Seilforening 0,996
NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Total 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Redline

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Total 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Sun fast 3200 Erik Lawson Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,965
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Total 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Total 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,893
NOR 5975

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,8674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Brunhildur

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,8674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
X-79 Sindre Bakke Bundefjorden Seilforening 0,867
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
Total 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
Total 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 0,989
Deltagere i klassen: 28
 
Klasse: Shorthanded - Stor klasse
NOR 15179

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Stær

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Arcona 410 Kjell U Sandvig Bærum Seilforening 1,061
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
Total 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
Total 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,087
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
Total 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
Total 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,019
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
Total 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
Total 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,012
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
Total 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
Total 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,024
NOR 15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
OC 51.1 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,153
NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Total 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Astragale

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Total 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Pogo 40 Jan-Helge Furnesvik Røyken Seilforening 1,162
NOR 15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
Total 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
Total 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
First 40 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 1,069
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
Total 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
FARRout

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
Total 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
Farr395 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 1,061
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Total 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Total 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Arcona 430 Christer Lie Bærum Seilforening 1,071
NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,0967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Born To Run

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,0967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
Xp-44 Pål Stiansen Asker Seilforening 1,097
NOR 14147

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Total 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Elanor

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Total 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Elan 350 Tor Hove Strömstads Segelsällskap 1,006
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Total 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Total 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,007
NOR 15663

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Total 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Amelia

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Total 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Moody 45 DS Yngve Lystad Kristiansunds Seilforening 1,040
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Total 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Total 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,033
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
Total 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
Total 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
X-50 Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,132
NOR 9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,0198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Total 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Olisabeth

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,0198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Total 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Luffe 40MH Svein Are Løtveit Asker Seilforening 1,020
NOR 39

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
SailLogic

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
X-41 Morten Christensen Oslofjorden Seilklubb 1,067
NOR 12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
Total 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
Total 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening 0,944
NOR 15872

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m Hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Tor m Hammern

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m Hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Hanse 430 Per Ferskaug Røyken Seilforening 0,980
Deltagere i klassen: 20
 
Klasse: Shorthanded - Uten spinnaker
NOR 14919

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: Fauby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Minion

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: Fauby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Fauby 396E Øystein Skjønborg Asker Seilforening 0,918
NOR 1458

Helge Pedersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Mira

Helge Pedersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Maxi 87 Helge Pedersen Moss Seilforening 0,781
NOR 997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Total 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Xrex

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Total 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Express Børre Søraas-Sæther Nesodden Seilforening 0,805
NOR 14869

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
Total 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
Soul Kitch'n

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
Total 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
First 34.7 Pål Widem Arendals Seilforening 0,919
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-09-06 17:02:11Cache read