Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Liten klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
Total 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1
Total 05.09.2020 14:46:55 4:26:55 4:15:10 1

Øyvind Knudsen (Moss Seilforening)
First 34.7 4:26:55 4:15:10 1 1
2 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
Total 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2
Total 05.09.2020 14:54:12 4:34:12 4:15:31 2

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 4:34:12 4:15:31 2 2
3 NOR-4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Total 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
LADY STARDUST

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3
Total 05.09.2020 15:10:07 4:50:07 4:16:45 3

Mikael Khei (Sarpsborg Seilforening)
Albin Nova 4:50:07 4:16:45 3 3
4 NOR-13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Total 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
AMARONE

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9454
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4
Total 05.09.2020 14:53:52 4:33:52 4:18:54 4

Fredrik Thorsen (Sarpsborg Seilforening)
Elan 340 4:33:52 4:18:54 4 4
5 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Total 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5
Total 05.09.2020 15:13:21 4:53:21 4:21:59 5

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 4:53:21 4:21:59 5 5
6 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Total 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6
Total 05.09.2020 15:20:04 5:00:04 4:22:51 6

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 5:00:04 4:22:51 6 6
7 NOR-3841

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Total 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
CON MOTO

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7
Total 05.09.2020 15:59:17 5:39:17 4:26:32 7

John Bjørn Fossdal (Åsgårdstrand Seilforening)
Maxi Fenix 5:39:17 4:26:32 7 7
8 NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
Total 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8
Total 05.09.2020 15:07:07 4:47:07 4:31:14 8

Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
X-332 4:47:07 4:31:14 8 8
9 NOR 9979-9973

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979 9973
NOR Rating: NOR 9979 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
Total 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
RIPSTICK

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979 9973
NOR Rating: NOR 9979 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9
Total 05.09.2020 15:11:00 4:51:00 4:32:40 9

Peter Holm (Bærum Seilforening)
J 92 4:51:00 4:32:40 9 9
10 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Total 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10
Total 05.09.2020 15:19:49 4:59:49 4:33:06 10

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8,50 4:59:49 4:33:06 10 10
11 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Total 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11
Total 05.09.2020 15:13:05 4:53:05 4:36:36 11

Frank Sandberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Sun Fast 35 4:53:05 4:36:36 11 11
12 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Total 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
FLYER

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12
Total 05.09.2020 15:16:40 4:56:40 4:39:27 12

Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 36 cws 4:56:40 4:39:27 12 12
13 NOR-10814

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36AC
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
JADE

Per Olav Skyum

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Jade
Båttype: Bavaria 36AC
Seilnummer: NOR 10814
NOR Rating: NOR 0,9575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Per Olav Skyum (Fredrikstad Seilforening)
Bavaria 36AC DNF (17)
13 NOR-14022

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8899
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
APPéTIT

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8899
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Ida Rogowska (Åsgårdstrand Seilforening)
First 27.7s DNC (17)
13 NOR-5975

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,8674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
BRUNHILDUR

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Brunhildur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5975
NOR Rating: NOR 0,8674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Sindre Bakke (Bundefjorden Seilforening)
X-79 DNC (17)
13 NOR-14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
JOPPE

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Humphrey30 DNC (17)

Mellom klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
Total 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1
Total 05.09.2020 15:49:32 5:39:32 5:32:54 1

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
J/109 5:39:32 5:32:54 1 1
2 NOR-14147

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Total 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
ELANOR

Tor Hove

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Elanor
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14147
NOR Rating: NOR 1,0056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2
Total 05.09.2020 15:46:30 5:36:30 5:38:23 2

Tor Hove (Strömstads Segelsällskap)
Elan 350 5:36:30 5:38:23 2 2
3 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Total 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3
Total 05.09.2020 15:51:34 5:41:34 5:41:34 3

Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 39sq 5:41:34 5:41:34 3 3
4 NOR-15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Total 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
REDLINE

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4
Total 05.09.2020 16:06:18 5:56:18 5:43:45 4

Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sun fast 3200 5:56:18 5:43:45 4 4
5 NOR-12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
Total 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5
Total 05.09.2020 16:15:47 6:05:47 5:45:15 5

Bjørn Børresen (Bærum Seilforening)
Hallberg-Rassy 43 6:05:47 5:45:15 5 5
6 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:24 6

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 5:52:13 5:46:24 6 6
7 NOR-11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
HAVSULE

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7
Total 05.09.2020 16:02:13 5:52:13 5:46:58 7

Jan Olav Grundvig (Fredrikstad Seilforening)
Bavaria 35 Match 5:52:13 5:46:58 7 7
8 NOR-10125

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
Total 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
ILTORO 4

jostein Weum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: iltoro 4
Båttype: Dehler
Seilnummer: NOR 10125
NOR Rating: NOR 0,9852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8
Total 05.09.2020 16:04:30 5:54:30 5:49:15 8

jostein Weum (Asker Seilforening)
Dehler 5:54:30 5:49:15 8 8
9 NOR-15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Total 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
STUTT-TJUKKEN

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9
Total 05.09.2020 16:08:51 5:58:51 5:50:55 9

Kristian Fæste (Drøbaksund Seilforening)
Pogo 30 5:58:51 5:50:55 9 9
10 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
Total 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10
Total 05.09.2020 16:25:39 6:15:39 5:59:47 10

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 6:15:39 5:59:47 10 10
11 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Total 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11
Total 05.09.2020 16:10:41 6:00:41 6:03:08 11

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 6:00:41 6:03:08 11 11
12 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Total 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12
Total 05.09.2020 16:31:39 6:21:39 6:03:26 12

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun Fast 3200 6:21:39 6:03:26 12 12
13 NOR-14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
Total 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
CAROMILLA

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13
Total 05.09.2020 16:32:03 6:22:03 6:17:43 13

Petter Johansen (Fredrikstad Seilforening)
elan 350 6:22:03 6:17:43 13 13
14 NOR-20

Arild Andresen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
BABAR

Arild Andresen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Arild Andresen (Moss Seilforening)
X-35OD DNC (17)
14 NOR-10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
MIMOKA

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Morten Nissen-Lie (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 37 DNC (17)
14 NOR-15872

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m Hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
TOR M HAMMERN

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m Hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Per Ferskaug (Røyken Seilforening)
Hanse 430 DNC (17)

Stor klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
Total 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1
Total 05.09.2020 15:36:57 5:36:57 5:40:49 1

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 5:36:57 5:40:49 1 1
2 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Total 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2
Total 05.09.2020 15:30:14 5:30:14 5:41:15 2

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Grand Soleil 43B 5:30:14 5:41:15 2 2
3 NOR-9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
Total 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
JOKERMAN

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3
Total 05.09.2020 15:02:38 5:02:38 5:42:36 3

Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening)
X-50 5:02:38 5:42:36 3 3
4 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
Total 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4
Total 05.09.2020 15:36:28 5:36:28 5:42:51 4

HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 5:36:28 5:42:51 4 4
5 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,0198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Total 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,0198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5
Total 05.09.2020 15:37:12 5:37:12 5:43:52 5

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 5:37:12 5:43:52 5 5
6 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Total 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6
Total 05.09.2020 15:21:20 5:21:20 5:43:59 6

Christer Lie (Bærum Seilforening)
Arcona 430 5:21:20 5:43:59 6 6
7 NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
Total 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
FRAMTIA

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7
Total 05.09.2020 15:18:15 5:18:15 5:45:58 7

Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening)
XP-44 5:18:15 5:45:58 7 7
8 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
Total 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
FARROUT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8
Total 05.09.2020 15:27:08 5:27:08 5:47:05 8

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Farr395 5:27:08 5:47:05 8 8
9 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
Total 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9
Total 05.09.2020 15:39:45 5:39:45 5:47:48 9

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 5:39:45 5:47:48 9 9
10 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
Total 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10
Total 05.09.2020 15:29:21 5:29:21 5:51:54 10

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
First 40 5:29:21 5:51:54 10 10
11 NOR-21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Total 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
ASTRAGALE

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11
Total 05.09.2020 15:13:08 5:13:08 6:03:53 11

Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening)
Pogo 40 5:13:08 6:03:53 11 11
12 NOR-15663

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Total 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
AMELIA

Yngve Lystad

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Moody 45 DS
Seilnummer: NOR 15663
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12
Total 05.09.2020 16:18:22 6:18:22 6:33:18 12

Yngve Lystad (Kristiansunds Seilforening)
Moody 45 DS 6:18:22 6:33:18 12 12
13 NOR-15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,0967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
BORN TO RUN

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,0967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Pål Stiansen (Asker Seilforening)
Xp-44 DNF (17)
13 NOR-15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
OC 51.1 DNF (17)
13 NOR-39

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
SAILLOGIC

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Morten Christensen (Oslofjorden Seilklubb)
X-41 DNC (17)
13 NOR-15179

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
STæR

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
NOR Rating: NOR 1,0612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Kjell U Sandvig (Bærum Seilforening)
Arcona 410 DNC (17)

Uten Spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14869

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
Total 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
SOUL KITCH'N

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1
Total 05.09.2020 15:15:52 4:45:52 4:22:44 1

Pål Widem (Arendals Seilforening)
First 34.7 4:45:52 4:22:44 1 1
2 NOR-997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Total 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
XREX

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2
Total 05.09.2020 16:08:20 5:38:20 4:32:13 2

Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening)
Express 5:38:20 4:32:13 2 2
3 NOR-14919

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: Fauby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
MINION

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: Fauby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Øystein Skjønborg (Asker Seilforening)
Fauby 396E DNC (5)
3 NOR-1458

Helge Pedersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
MIRA

Helge Pedersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Mira
Båttype: Maxi 87
Seilnummer: NOR 1458
NOR Rating: NOR 0,7806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Helge Pedersen (Moss Seilforening)
Maxi 87 DNC (5)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-09-06 16:44:17Cache read