1 |
NOR-12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
|
LETHE
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 14:46:55 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
1 |
Skipper: Øyvind Knudsen (Moss Seilforening) |
First 34.7 |
4:26:55 |
4:15:10 |
|
2 |
NOR-10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
|
JAKOBINE
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 14:54:12 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
2 |
Skipper: Yngve Lønmo (Hurum Seilforening) |
J/92 |
4:34:12 |
4:15:31 |
|
3 |
NOR-4658
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
|
LADY STARDUST
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:10:07 |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
3 |
Skipper: Mikael Khei (Sarpsborg Seilforening) |
Albin Nova |
4:50:07 |
4:16:45 |
|
4 |
NOR-13573
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
|
AMARONE
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 14:53:52 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
4 |
Skipper: Fredrik Thorsen (Sarpsborg Seilforening) |
Elan 340 |
4:33:52 |
4:18:54 |
|
5 |
NOR-10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
|
SINBAD
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,8931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 15:13:21 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
5 |
Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening) |
Impala 31 |
4:53:21 |
4:21:59 |
|
6 |
NOR-14869
Pål Widem
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Soul Kitch'n Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 14869 NOR Rating: NOR 0,9191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
|
SOUL KITCH'N
Pål Widem
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Soul Kitch'n Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 14869 NOR Rating: NOR 0,9191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:15:52 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
1 |
Skipper: Pål Widem (Arendals Seilforening) |
First 34.7 |
4:45:52 |
4:22:44 |
|
7 |
NOR-5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
|
EXCITER
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0,8760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 15:20:04 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
6 |
Skipper: Oddvar Eide (Hurum Seilforening) |
Scanmar 33 |
5:00:04 |
4:22:51 |
|
8 |
NOR-3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
|
CON MOTO
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 15:59:17 |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
7 |
Skipper: John Bjørn Fossdal (Åsgårdstrand Seilforening) |
Maxi Fenix |
5:39:17 |
4:26:32 |
|
9 |
NOR-10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
|
EXITA
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 15:07:07 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
8 |
Skipper: Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening) |
X-332 |
4:47:07 |
4:31:14 |
|
10 |
NOR-997
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR 0,8046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
|
XREX
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xrex Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR 0,8046
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 16:08:20 |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
2 |
Skipper: Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening) |
Express |
5:38:20 |
4:32:13 |
|
11 |
NOR 9979-9973
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 9973 NOR Rating: NOR 9979 0,9370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
|
RIPSTICK
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 9973 NOR Rating: NOR 9979 0,9370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 15:11:00 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
9 |
Skipper: Peter Holm (Bærum Seilforening) |
J 92 |
4:51:00 |
4:32:40 |
|
12 |
NOR-13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
|
VINDTORA
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 15:19:49 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
10 |
Skipper: Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860) |
Pogo 8,50 |
4:59:49 |
4:33:06 |
|
13 |
NOR-11285
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
|
TUSSå
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 15:13:05 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
11 |
Skipper: Frank Sandberg (Kongelig Norsk Seilforening) |
Sun Fast 35 |
4:53:05 |
4:36:36 |
|
14 |
NOR-14557
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
|
FLYER
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,9420
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 15:16:40 |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
12 |
Skipper: Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening) |
Dehler 36 cws |
4:56:40 |
4:39:27 |
|
15 |
NOR-10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
|
JAMBO
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:49:32 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
1 |
Skipper: Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening) |
J/109 |
5:39:32 |
5:32:54 |
|
16 |
NOR-14147
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
|
ELANOR
Tor Hove
Seilforening: Strömstads Segelsällskap Båtnavn: Elanor Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147 NOR Rating: NOR 1,0056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 15:46:30 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
2 |
Skipper: Tor Hove (Strömstads Segelsällskap) |
Elan 350 |
5:36:30 |
5:38:23 |
|
17 |
NOR-15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
|
WILDA
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
Total |
05.09.2020 15:36:57 |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
1 |
Skipper: Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening) |
SO 409 Performance |
5:36:57 |
5:40:49 |
|
18 |
NOR-14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
|
ILLUMINATI
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
Total |
05.09.2020 15:30:14 |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
2 |
Skipper: Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening) |
Grand Soleil 43B |
5:30:14 |
5:41:15 |
|
19 |
NOR-13892
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
|
BAGHEERA
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39sq Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:51:34 |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
3 |
Skipper: Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening) |
Dehler 39sq |
5:41:34 |
5:41:34 |
|
20 |
NOR-9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
|
JOKERMAN
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
Total |
05.09.2020 15:02:38 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
3 |
Skipper: Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening) |
X-50 |
5:02:38 |
5:42:36 |
|
21 |
NOR-15670
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
|
MIKA
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 15:36:28 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
4 |
Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening) |
JPK 1080 |
5:36:28 |
5:42:51 |
|
22 |
NOR-15393
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
|
REDLINE
Erik Lawson
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Redline Båttype: Sun fast 3200 Seilnummer: NOR 15393 NOR Rating: NOR 0,9648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
Total |
05.09.2020 16:06:18 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
4 |
Skipper: Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860) |
Sun fast 3200 |
5:56:18 |
5:43:45 |
|
23 |
NOR-9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,0198
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
|
OLISABETH
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,0198
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 15:37:12 |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
5 |
Skipper: Svein Are Løtveit (Asker Seilforening) |
Luffe 40MH |
5:37:12 |
5:43:52 |
|
24 |
NOR-15924
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0705
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
|
FEELGOOD
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0705
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 15:21:20 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
6 |
Skipper: Christer Lie (Bærum Seilforening) |
Arcona 430 |
5:21:20 |
5:43:59 |
|
25 |
NOR-12119
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
|
LUPI
Bjørn Børresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: LUPI Båttype: Hallberg-Rassy 43 Seilnummer: NOR 12119 NOR Rating: NOR 0,9439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
Total |
05.09.2020 16:15:47 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
5 |
Skipper: Bjørn Børresen (Bærum Seilforening) |
Hallberg-Rassy 43 |
6:05:47 |
5:45:15 |
|
26 |
NOR-15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
|
FRAMTIA
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 15:18:15 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
7 |
Skipper: Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening) |
XP-44 |
5:18:15 |
5:45:58 |
|
27 |
NOR-12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
|
MIA MARA
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
Total |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
6 |
Skipper: Jon Moholth (Tønsberg Seilforening) |
Elan 37 |
5:52:13 |
5:46:24 |
|
28 |
NOR-11048
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
|
HAVSULE
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
Total |
05.09.2020 16:02:13 |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
7 |
Skipper: Jan Olav Grundvig (Fredrikstad Seilforening) |
Bavaria 35 Match |
5:52:13 |
5:46:58 |
|
29 |
NOR-10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
|
FARROUT
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 15:27:08 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
8 |
Skipper: Petter Hegle (Holmestrand Seilforening) |
Farr395 |
5:27:08 |
5:47:05 |
|
30 |
NOR-10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
|
FRITT FRAM!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 15:39:45 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
9 |
Skipper: Audun Gjøstein (Asker Seilforening) |
First 40.7 |
5:39:45 |
5:47:48 |
|
31 |
NOR-10125
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
|
ILTORO 4
jostein Weum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: iltoro 4 Båttype: Dehler Seilnummer: NOR 10125 NOR Rating: NOR 0,9852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
Total |
05.09.2020 16:04:30 |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
8 |
Skipper: jostein Weum (Asker Seilforening) |
Dehler |
5:54:30 |
5:49:15 |
|
32 |
NOR-15427
Kristian Fæste
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
|
STUTT-TJUKKEN
Kristian Fæste
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Stutt-Tjukken Båttype: Pogo 30 Seilnummer: NOR 15427 NOR Rating: NOR 0,9779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
Total |
05.09.2020 16:08:51 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
9 |
Skipper: Kristian Fæste (Drøbaksund Seilforening) |
Pogo 30 |
5:58:51 |
5:50:55 |
|
33 |
NOR-15836
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
|
CRUMBLES
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 15:29:21 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
10 |
Skipper: Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening) |
First 40 |
5:29:21 |
5:51:54 |
|
34 |
NOR-28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
Total |
05.09.2020 16:25:39 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
10 |
Skipper: Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening) |
SunFast 3200 |
6:15:39 |
5:59:47 |
|
35 |
NOR-14570
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
|
MARIALENE
Steinar Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14570 NOR Rating: NOR 1,0068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 16:10:41 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
11 |
Skipper: Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening) |
Elan 350 |
6:00:41 |
6:03:08 |
|
36 |
NOR-13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
|
CRUELLA
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 16:31:39 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
12 |
Skipper: Eira Naustvik (Asker Seilforening) |
Sun Fast 3200 |
6:21:39 |
6:03:26 |
|
37 |
NOR-21
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
|
ASTRAGALE
Jan-Helge Furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Astragale Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
Total |
05.09.2020 15:13:08 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
11 |
Skipper: Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening) |
Pogo 40 |
5:13:08 |
6:03:53 |
|
38 |
NOR-14408
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
Total |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
|
CAROMILLA
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
Total |
05.09.2020 16:32:03 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
13 |
Skipper: Petter Johansen (Fredrikstad Seilforening) |
elan 350 |
6:22:03 |
6:17:43 |
|
39 |
NOR-15663
Yngve Lystad
Seilforening: Kristiansunds Seilforening Båtnavn: Amelia Båttype: Moody 45 DS Seilnummer: NOR 15663 NOR Rating: NOR 1,0395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
|
AMELIA
Yngve Lystad
Seilforening: Kristiansunds Seilforening Båtnavn: Amelia Båttype: Moody 45 DS Seilnummer: NOR 15663 NOR Rating: NOR 1,0395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
Total |
05.09.2020 16:18:22 |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
12 |
Skipper: Yngve Lystad (Kristiansunds Seilforening) |
Moody 45 DS |
6:18:22 |
6:33:18 |
|
40 |
NOR-15872
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m Hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
|
TOR M HAMMERN
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m Hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
Skipper: Per Ferskaug (Røyken Seilforening) |
Hanse 430 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-15179
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179 NOR Rating: NOR 1,0612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
|
STæR
Kjell U Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Stær Båttype: Arcona 410 Seilnummer: NOR 15179 NOR Rating: NOR 1,0612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
Skipper: Kjell U Sandvig (Bærum Seilforening) |
Arcona 410 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-5975
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
|
BRUNHILDUR
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Brunhildur Båttype: X-79 Seilnummer: NOR 5975 NOR Rating: NOR 0,8674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
Skipper: Sindre Bakke (Bundefjorden Seilforening) |
X-79 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,0967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
|
BORN TO RUN
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR 1,0967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
Skipper: Pål Stiansen (Asker Seilforening) |
Xp-44 |
|
|
DNF |
40 |
NOR-15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: OC 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
|
GODEVENNER
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: OC 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
Skipper: Elling Rishoff (Asker Seilforening) |
OC 51.1 |
|
|
DNF |
40 |
NOR-10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
|
MIMOKA
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
Skipper: Morten Nissen-Lie (Kongelig Norsk Seilforening) |
Elan 37 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-39
Morten Christensen
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
|
SAILLOGIC
Morten Christensen
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
Skipper: Morten Christensen (Oslofjorden Seilklubb) |
X-41 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-1458
Helge Pedersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,7806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
DNC |
3 |
|
MIRA
Helge Pedersen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Mira Båttype: Maxi 87 Seilnummer: NOR 1458 NOR Rating: NOR 0,7806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
DNC |
3 |
Skipper: Helge Pedersen (Moss Seilforening) |
Maxi 87 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-14919
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Fauby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
DNC |
3 |
|
MINION
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Fauby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
DNC |
3 |
Skipper: Øystein Skjønborg (Asker Seilforening) |
Fauby 396E |
|
|
DNC |
40 |
NOR-14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
|
APPéTIT
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
Skipper: Ida Rogowska (Åsgårdstrand Seilforening) |
First 27.7s |
|
|
DNC |
40 |
NOR-14742
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
|
JOPPE
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Joppe Båttype: Humphrey30 Seilnummer: NOR 14742 NOR Rating: NOR 0,9414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
13 |
Total |
|
|
|
DNC |
13 |
Skipper: Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening) |
Humphrey30 |
|
|
DNC |
40 |
NOR-10814
Per Olav Skyum
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Jade Båttype: Bavaria 36AC Seilnummer: NOR 10814 NOR Rating: NOR 0,9575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
|
JADE
Per Olav Skyum
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Jade Båttype: Bavaria 36AC Seilnummer: NOR 10814 NOR Rating: NOR 0,9575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
13 |
Total |
|
|
|
DNF |
13 |
Skipper: Per Olav Skyum (Fredrikstad Seilforening) |
Bavaria 36AC |
|
|
DNF |
40 |
NOR-20
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Babar Båttype: X-35OD Seilnummer: NOR 20 NOR Rating: NOR 0,9960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
|
BABAR
Arild Andresen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Babar Båttype: X-35OD Seilnummer: NOR 20 NOR Rating: NOR 0,9960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
14 |
Total |
|
|
|
DNC |
14 |
Skipper: Arild Andresen (Moss Seilforening) |
X-35OD |
|
|
DNC |