20. juni - 21. juni 2020
Stord Rundt 2020
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Klasser
Sosialt liv i Skjersholmane
Seilingsbestemmelser ver. 1.1
Instagram fotokonkurranse
Ang. Bekkjarvik Gjestehavn
Startområde lørdag Bekkjarvik
FORDELING PLASSER Skjersholmane
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
036
NOR 9701
Inge André Utåker
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0253
Eskil Karstein Holme
Seilforening:
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:38:50
5:08:50
5:16:38
3
Total
20.06.2020 16:38:50
5:08:50
5:16:38
3
AMARYLLIS
Inge André Utåker
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0253
Eskil Karstein Holme
Seilforening:
Båtnavn:
Amaryllis
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 9701
NOR Rating:
NOR 1,0253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:38:50
5:08:50
5:16:38
3
Total
20.06.2020 16:38:50
5:08:50
5:16:38
3
Inge André Utåker
, Bergens Seilforening
Eskil Karstein Holme,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0253
NOR 3594
Karl Olav Undheim
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Båten Bømlo
Båttype:
On off
Seilnummer:
NOR 3594
NOR Rating:
NOR
Ingunn Ersland
Seilforening:
Båtnavn:
Båten Bømlo
Båttype:
On off
Seilnummer:
NOR 3594
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
BåTEN BøMLO
Karl Olav Undheim
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Båten Bømlo
Båttype:
On off
Seilnummer:
NOR 3594
NOR Rating:
NOR
Ingunn Ersland
Seilforening:
Båtnavn:
Båten Bømlo
Båttype:
On off
Seilnummer:
NOR 3594
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
Karl Olav Undheim
, Stord Seilforening
Ingunn Ersland,
Ingrid Undheim,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Small: 25,1 - 30,00 fot
Båttype: On off
Måltall:
NOR 11651
Anne-Gurine Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9103
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
BåTENVåR
Anne-Gurine Gjøsæter
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9103
Harald Gjøsæter
Seilforening:
Båtnavn:
Båtenvår
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 11651
NOR Rating:
NOR 0,9103
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Anne-Gurine Gjøsæter
, Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9103
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9145
Bente S Haugland
Seilforening:
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:55:36
6:25:36
5:52:37
DNF
10
Total
DNF
14
CALLUNA
Frode Tveranger Haugland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9145
Bente S Haugland
Seilforening:
Båtnavn:
Calluna
Båttype:
Hanse325
Seilnummer:
NOR 14447
NOR Rating:
NOR 0,9145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:55:36
6:25:36
5:52:37
DNF
10
Total
DNF
14
Frode Tveranger Haugland
, Askøy Seilforening
Bente S Haugland,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Hanse325
Måltall: 0,9145
NOR 11968
Arvid Høgelid
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0603
Tom Berg
Seilforening:
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0603
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:18:16
5:48:16
6:09:16
13
Total
20.06.2020 17:18:16
5:48:16
6:09:16
12
FARVIDE
Arvid Høgelid
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0603
Tom Berg
Seilforening:
Båtnavn:
Farvide
Båttype:
First 44.7
Seilnummer:
NOR 11968
NOR Rating:
NOR 1,0603
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:18:16
5:48:16
6:09:16
13
Total
20.06.2020 17:18:16
5:48:16
6:09:16
12
Arvid Høgelid
, Ran Seilforening
Tom Berg,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0603
NOR 6854
Arne Kjell Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler 34
Seilnummer:
NOR 6854
NOR Rating:
NOR
Bjørn Tønnesen
Seilforening:
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler 34
Seilnummer:
NOR 6854
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
DNF
2
FRI
Arne Kjell Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler 34
Seilnummer:
NOR 6854
NOR Rating:
NOR
Bjørn Tønnesen
Seilforening:
Båtnavn:
FRI
Båttype:
Sadler 34
Seilnummer:
NOR 6854
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
DNF
2
Arne Kjell Nilsen
, Bergens Seilforening
Bjørn Tønnesen,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Medium: 30,00 - 35,00 fot
Båttype: Sadler 34
Måltall:
NOR 15668
Bernt Bjørnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fri Flyt
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15668
NOR Rating:
NOR
Rune Myrvågnes
Seilforening:
Båtnavn:
Fri Flyt
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15668
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
3
Total
DNF
3
FRI FLYT
Bernt Bjørnsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fri Flyt
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15668
NOR Rating:
NOR
Rune Myrvågnes
Seilforening:
Båtnavn:
Fri Flyt
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15668
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
3
Total
DNF
3
Bernt Bjørnsen
, Bergens Seilforening
Rune Myrvågnes,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: Hanse 385
Måltall:
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
NOR Rating:
NOR 0,9632
Karen Drange
Seilforening:
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
NOR Rating:
NOR 0,9632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:00:34
5:30:34
5:18:24
6
Total
20.06.2020 17:00:34
5:30:34
5:18:24
6
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
NOR Rating:
NOR 0,9632
Karen Drange
Seilforening:
Båtnavn:
FS 2
Båttype:
First 34.7
Seilnummer:
NOR 12144
NOR Rating:
NOR 0,9632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:00:34
5:30:34
5:18:24
6
Total
20.06.2020 17:00:34
5:30:34
5:18:24
6
Jan Vidar Nordstrand
, Bergens Seilforening
Karen Drange,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9632
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9367
Åse Espeseth
Seilforening:
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9367
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
GLEDEN
Finn Espeseth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9367
Åse Espeseth
Seilforening:
Båtnavn:
Gleden
Båttype:
Maxi 1050
Seilnummer:
NOR 11136
NOR Rating:
NOR 0,9367
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Finn Espeseth
, Askøy Seilforening
Åse Espeseth,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9367
NOR 11267
Hans Petter Helgesen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Hefring
Båttype:
Hanse 371
Seilnummer:
NOR 11267
NOR Rating:
NOR
Svein-Ove Skjoldal
Seilforening:
Båtnavn:
Hefring
Båttype:
Hanse 371
Seilnummer:
NOR 11267
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
HEFRING
Hans Petter Helgesen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Hefring
Båttype:
Hanse 371
Seilnummer:
NOR 11267
NOR Rating:
NOR
Svein-Ove Skjoldal
Seilforening:
Båtnavn:
Hefring
Båttype:
Hanse 371
Seilnummer:
NOR 11267
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
Hans Petter Helgesen
, Bergens Seilforening
Svein-Ove Skjoldal,
Roald Hauge,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: Hanse 371
Måltall:
NOR 12133
Stein Håvard Bergstad
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Irie
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12133
NOR Rating:
NOR 0,9887
Ronny Villanger
Seilforening:
Båtnavn:
Irie
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12133
NOR Rating:
NOR 0,9887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
IRIE
Stein Håvard Bergstad
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Irie
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12133
NOR Rating:
NOR 0,9887
Ronny Villanger
Seilforening:
Båtnavn:
Irie
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 12133
NOR Rating:
NOR 0,9887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Stein Håvard Bergstad
, Askøy Seilforening
Ronny Villanger,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9887
NOR 6874
Jon Hardie
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,9738
Bjørn Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,9738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:56:07
5:26:07
5:17:34
4
Total
20.06.2020 16:56:07
5:26:07
5:17:34
4
KELSO
Jon Hardie
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,9738
Bjørn Christensen
Seilforening:
Båtnavn:
Kelso
Båttype:
Crown 39
Seilnummer:
NOR 6874
NOR Rating:
NOR 0,9738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:56:07
5:26:07
5:17:34
4
Total
20.06.2020 16:56:07
5:26:07
5:17:34
4
Jon Hardie
, Milde Båtlag
Bjørn Christensen,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,9738
NOR 11341
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9886
Kåre Forland
Seilforening:
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:52:03
5:22:03
5:18:22
5
Total
20.06.2020 16:52:03
5:22:03
5:18:22
5
LEVENS
Willy Forland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9886
Kåre Forland
Seilforening:
Båtnavn:
Levens
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11341
NOR Rating:
NOR 0,9886
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:52:03
5:22:03
5:18:22
5
Total
20.06.2020 16:52:03
5:22:03
5:18:22
5
Willy Forland
, Ran Seilforening
Kåre Forland,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9886
NOR 15894
John Bjordal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LitleFRI
Båttype:
Bavaria B/One
Seilnummer:
NOR 15894
NOR Rating:
NOR 0,8900
Gerhard Eide
Seilforening:
Båtnavn:
LitleFRI
Båttype:
Bavaria B/One
Seilnummer:
NOR 15894
NOR Rating:
NOR 0,8900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:17:22
5:47:22
5:09:09
2
Total
20.06.2020 17:17:22
5:47:22
5:09:09
2
LITLEFRI
John Bjordal
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
LitleFRI
Båttype:
Bavaria B/One
Seilnummer:
NOR 15894
NOR Rating:
NOR 0,8900
Gerhard Eide
Seilforening:
Båtnavn:
LitleFRI
Båttype:
Bavaria B/One
Seilnummer:
NOR 15894
NOR Rating:
NOR 0,8900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:17:22
5:47:22
5:09:09
2
Total
20.06.2020 17:17:22
5:47:22
5:09:09
2
John Bjordal
, Stord Seilforening
Gerhard Eide,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Bavaria B/One
Måltall: 0,8900
NOR 15395
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Lyra
Båttype:
Hanse430
Seilnummer:
NOR 15395
NOR Rating:
NOR 1,0460
Pål S Pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lyra
Båttype:
Hanse430
Seilnummer:
NOR 15395
NOR Rating:
NOR 1,0460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:58:28
6:28:28
6:46:20
14
Total
20.06.2020 17:58:28
6:28:28
6:46:20
13
LYRA
Are Pedersen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Lyra
Båttype:
Hanse430
Seilnummer:
NOR 15395
NOR Rating:
NOR 1,0460
Pål S Pedersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lyra
Båttype:
Hanse430
Seilnummer:
NOR 15395
NOR Rating:
NOR 1,0460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:58:28
6:28:28
6:46:20
14
Total
20.06.2020 17:58:28
6:28:28
6:46:20
13
Are Pedersen
, Stord Seilforening
Pål S Pedersen,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Hanse430
Måltall: 1,0460
NOR 14477
Svein Louis Bersaas
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Martine
Båttype:
HR 310
Seilnummer:
NOR 14477
NOR Rating:
NOR
Ole Martin Bersaas
Seilforening:
Båtnavn:
Martine
Båttype:
HR 310
Seilnummer:
NOR 14477
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.06.2020 17:55:36
30:20:36
30:20:36
1
Total
21.06.2020 17:55:36
30:20:36
30:20:36
1
MARTINE
Svein Louis Bersaas
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Martine
Båttype:
HR 310
Seilnummer:
NOR 14477
NOR Rating:
NOR
Ole Martin Bersaas
Seilforening:
Båtnavn:
Martine
Båttype:
HR 310
Seilnummer:
NOR 14477
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.06.2020 17:55:36
30:20:36
30:20:36
1
Total
21.06.2020 17:55:36
30:20:36
30:20:36
1
Svein Louis Bersaas
, Haugesund Seilforening
Ole Martin Bersaas,
Marthasofie Hovde Hansen,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Medium: 30,00 - 35,00 fot
Båttype: HR 310
Måltall:
NOR 2044
Bjørn Rundhovde
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8779
Arne Øi
Seilforening:
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:47:37
6:17:37
5:31:30
8
Total
20.06.2020 17:47:37
6:17:37
5:31:30
8
MATHILDA
Bjørn Rundhovde
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8779
Arne Øi
Seilforening:
Båtnavn:
Mathilda
Båttype:
Aphrodite 101
Seilnummer:
NOR 2044
NOR Rating:
NOR 0,8779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:47:37
6:17:37
5:31:30
8
Total
20.06.2020 17:47:37
6:17:37
5:31:30
8
Bjørn Rundhovde
, Nordhordland Seilforening
Arne Øi,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Aphrodite 101
Måltall: 0,8779
NOR 15523
Knud Nagell Dahl
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Memento Mori
Båttype:
Hanse 350
Seilnummer:
NOR 15523
NOR Rating:
NOR 0,9354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
15
Total
DNC
14
MEMENTO MORI
Knud Nagell Dahl
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Memento Mori
Båttype:
Hanse 350
Seilnummer:
NOR 15523
NOR Rating:
NOR 0,9354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
15
Total
DNC
14
Knud Nagell Dahl
, Stord Seilforening
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Hanse 350
Måltall: 0,9354
NOR 4804
Henrik Birkeland
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Nicole
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
NOR 4804
NOR Rating:
NOR 0,9101
Ståle Valevatn
Seilforening:
Båtnavn:
Nicole
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
NOR 4804
NOR Rating:
NOR 0,9101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
NICOLE
Henrik Birkeland
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Nicole
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
NOR 4804
NOR Rating:
NOR 0,9101
Ståle Valevatn
Seilforening:
Båtnavn:
Nicole
Båttype:
Mixer
Seilnummer:
NOR 4804
NOR Rating:
NOR 0,9101
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Henrik Birkeland
, Os Seilforening
Ståle Valevatn,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Mixer
Måltall: 0,9101
NOR 399
Bengt Åge Borge
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
NOR Rating:
NOR
Jan Rune Hopland
Seilforening:
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
DNF
1
ODONATA
Bengt Åge Borge
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
NOR Rating:
NOR
Jan Rune Hopland
Seilforening:
Båtnavn:
Odonata
Båttype:
Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer:
NOR 399
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
DNF
1
Bengt Åge Borge
, Askøy Seilforening
Jan Rune Hopland,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Small: 25,1 - 30,00 fot
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Måltall:
NOR 15774
Per Højgaard Nielsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
NOR 15774
NOR Rating:
NOR
Magne Ålen
Seilforening:
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
NOR 15774
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
PAPRIKA 2
Per Højgaard Nielsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
NOR 15774
NOR Rating:
NOR
Magne Ålen
Seilforening:
Båtnavn:
Paprika 2
Båttype:
J88
Seilnummer:
NOR 15774
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
Per Højgaard Nielsen
, Bergens Seilforening
Magne Ålen,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Small: 25,1 - 30,00 fot
Båttype: J88
Måltall:
NOR 4352
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8278
Gry Hunstad
Seilforening:
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
SHIRAZ
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8278
Gry Hunstad
Seilforening:
Båtnavn:
Shiraz
Båttype:
Albin Cumulus
Seilnummer:
NOR 4352
NOR Rating:
NOR 0,8278
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Gordon Wright
, Askøy Seilforening
Gry Hunstad,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Albin Cumulus
Måltall: 0,8278
NOR 11921
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9595
Siri Matre
Seilforening:
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
SILJE
Roy Nilsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9595
Siri Matre
Seilforening:
Båtnavn:
Silje
Båttype:
J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer:
NOR 11921
NOR Rating:
NOR 0,9595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Roy Nilsen
, Stord Seilforening
Siri Matre,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 0,9595
NOR 14452
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9419
Halvor Larsson Aga
Seilforening:
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:53:50
6:23:50
6:01:31
11
Total
20.06.2020 17:53:50
6:23:50
6:01:31
10
SKARVEN
Per Aga
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9419
Halvor Larsson Aga
Seilforening:
Båtnavn:
Skarven
Båttype:
Jeanneau
Seilnummer:
NOR 14452
NOR Rating:
NOR 0,9419
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:53:50
6:23:50
6:01:31
11
Total
20.06.2020 17:53:50
6:23:50
6:01:31
10
Per Aga
, Os Seilforening
Halvor Larsson Aga,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Jeanneau
Måltall: 0,9419
NOR 10921
PÅL HOLST
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9835
Pål Njølstad
Seilforening:
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9835
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:16:01
5:46:01
5:40:18
9
Total
20.06.2020 17:16:01
5:46:01
5:40:18
9
TIGERGUTT
PÅL HOLST
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9835
Pål Njølstad
Seilforening:
Båtnavn:
Tigergutt
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 10921
NOR Rating:
NOR 0,9835
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:16:01
5:46:01
5:40:18
9
Total
20.06.2020 17:16:01
5:46:01
5:40:18
9
PÅL HOLST
, Bergens Seilforening
Pål Njølstad,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9835
NOR 11518
SVEIN SKOGLUND
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tina II
Båttype:
Dufour 40 HR
Seilnummer:
NOR 11518
NOR Rating:
NOR
Svein Holm
Seilforening:
Båtnavn:
Tina II
Båttype:
Dufour 40 HR
Seilnummer:
NOR 11518
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:54:30
6:19:30
6:19:30
2
Total
20.06.2020 17:54:30
6:19:30
6:19:30
2
TINA II
SVEIN SKOGLUND
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tina II
Båttype:
Dufour 40 HR
Seilnummer:
NOR 11518
NOR Rating:
NOR
Svein Holm
Seilforening:
Båtnavn:
Tina II
Båttype:
Dufour 40 HR
Seilnummer:
NOR 11518
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:54:30
6:19:30
6:19:30
2
Total
20.06.2020 17:54:30
6:19:30
6:19:30
2
SVEIN SKOGLUND
, Os Seilforening
Svein Holm,
Knut Berentsen,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: Dufour 40 HR
Måltall:
NOR 5112
Tor Inge Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 5112
NOR Rating:
NOR
Einar Ove Hukset
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 5112
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
DNF
2
TORA
Tor Inge Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 5112
NOR Rating:
NOR
Einar Ove Hukset
Seilforening:
Båtnavn:
Tora
Båttype:
Albin Nova
Seilnummer:
NOR 5112
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
2
Total
DNF
2
Tor Inge Miljeteig
, Stord Seilforening
Einar Ove Hukset,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Medium: 30,00 - 35,00 fot
Båttype: Albin Nova
Måltall:
NOR 11044
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9850
Terje Klyve
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:54:33
5:24:33
5:19:40
7
Total
20.06.2020 16:54:33
5:24:33
5:19:40
7
TUSSI
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9850
Terje Klyve
Seilforening:
Båtnavn:
Tussi
Båttype:
Bavaria 38 Match
Seilnummer:
NOR 11044
NOR Rating:
NOR 0,9850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:54:33
5:24:33
5:19:40
7
Total
20.06.2020 16:54:33
5:24:33
5:19:40
7
Paul Øyvind Mehammer
, Os Seilforening
Terje Klyve,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 0,9850
NOR 10844
Jens-Åge Ellingsund
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Match 35
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 0,9827
Benjamin Venø
Seilforening:
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Match 35
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 0,9827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
VENTUS
Jens-Åge Ellingsund
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Match 35
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 0,9827
Benjamin Venø
Seilforening:
Båtnavn:
Ventus
Båttype:
Match 35
Seilnummer:
NOR 10844
NOR Rating:
NOR 0,9827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
15
Total
DNF
14
Jens-Åge Ellingsund
, Bergens Seilforening
Benjamin Venø,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Match 35
Måltall: 0,9827
NOR 7888
Magnus Valland
Seilforening:
Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
NOR Rating:
NOR
Sverre Lorentzen
Seilforening:
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
VILJE
Magnus Valland
Seilforening:
Voss Siglarlaug
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
NOR Rating:
NOR
Sverre Lorentzen
Seilforening:
Båtnavn:
Vilje
Båttype:
X-119
Seilnummer:
NOR 7888
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
Magnus Valland
, Voss Siglarlaug
Sverre Lorentzen,
Lars Haugo,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: X-119
Måltall:
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9661
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:48:56
6:18:56
6:06:05
12
Total
20.06.2020 17:48:56
6:18:56
6:06:05
11
VITO 4
Nina Rosenlund
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9661
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening:
Båtnavn:
vito 4
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 14865
NOR Rating:
NOR 0,9661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 17:48:56
6:18:56
6:06:05
12
Total
20.06.2020 17:48:56
6:18:56
6:06:05
11
Nina Rosenlund
, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9661
NOR 14586
Michaela Weiss
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Vlaštovka
Båttype:
J24
Seilnummer:
NOR 14586
NOR Rating:
NOR
Luis De Lucca
Seilforening:
Båtnavn:
Vlaštovka
Båttype:
J24
Seilnummer:
NOR 14586
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
VLAšTOVKA
Michaela Weiss
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Vlaštovka
Båttype:
J24
Seilnummer:
NOR 14586
NOR Rating:
NOR
Luis De Lucca
Seilforening:
Båtnavn:
Vlaštovka
Båttype:
J24
Seilnummer:
NOR 14586
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
1
Total
DNC
1
Michaela Weiss
, Stord Seilforening
Luis De Lucca,
Åshild Giving,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Mini: 18 - 25,00 fot
Båttype: J24
Måltall:
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:35:00
5:00:00
5:00:00
1
Total
20.06.2020 16:35:00
5:00:00
5:00:00
1
WINOCEAN
Carl Olav Wickmann
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Winocean
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 12700
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:35:00
5:00:00
5:00:00
1
Total
20.06.2020 16:35:00
5:00:00
5:00:00
1
Carl Olav Wickmann
, Bergens Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: First 40.7
Måltall:
NOR 9341
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9443
Torkjell Tolo
Seilforening:
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9443
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:44:56
5:14:56
4:57:23
1
Total
20.06.2020 16:44:56
5:14:56
4:57:23
1
X-FAKTOR
Harald Matland
Seilforening:
Nordhordland Seilforening
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9443
Torkjell Tolo
Seilforening:
Båtnavn:
X-faktor
Båttype:
X-332
Seilnummer:
NOR 9341
NOR Rating:
NOR 0,9443
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.06.2020 16:44:56
5:14:56
4:57:23
1
Total
20.06.2020 16:44:56
5:14:56
4:57:23
1
Harald Matland
, Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo,
Klasse: NOR Rating - Doublehanded
Båttype: X-332
Måltall: 0,9443
NOR 9000
Willy Berg Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
XFRAM
Båttype:
ILC 40
Seilnummer:
NOR 9000
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
XFRAM
Willy Berg Larsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
XFRAM
Båttype:
ILC 40
Seilnummer:
NOR 9000
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
3
Total
DNC
3
Willy Berg Larsen
, Bergens Seilforening
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot
Båttype: ILC 40
Måltall:
NOR 12049
Hans-Martin Zeil
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Zeileren
Båttype:
Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer:
NOR 12049
NOR Rating:
NOR
Endre Eikestad
Seilforening:
Båtnavn:
Zeileren
Båttype:
Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer:
NOR 12049
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
DNF
1
ZEILEREN
Hans-Martin Zeil
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Zeileren
Båttype:
Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer:
NOR 12049
NOR Rating:
NOR
Endre Eikestad
Seilforening:
Båtnavn:
Zeileren
Båttype:
Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer:
NOR 12049
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
1
Total
DNF
1
Hans-Martin Zeil
, Bergens Seilforening
Endre Eikestad,
Bjørnar Torvik,
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Extra Large: 40,01 for og over
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Måltall:
Last ned CSV fil